آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 7781238
بازديدکنندگان : 6161889

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

مقاله های ارسالی

مقالات شما

مشورت خانوادگي
برخي بيم ها در تأمين خا نواده
كجاست يك گوش شنوا؟
فقدان روابط عاطفي بين نسل ها
بياييد با پدر و مادرانمان آشتي
بررسي مسئله طلاق يا از هم گسيختگي
روابط والدين و جوانان
واژه اي در قفس است
والدين نازنينم، چقدرعزيزيد
قاچاقچي بيداردل
سنگ صبور
فقدان روابط صحيح عاطفي و منطقي بين والدين و جوانان و اص
كمبود روابط صحيح عاطفي بين والدين و جوانان و اصولا نسله
ابرو به من كج نكن، كج كلا خان يارمه...
ايجاد انگیزه مطالعه
زندگي و خوشبختي
خواهي نشوي رسوا هم رنگ جماعت شو!!!
ازدواج
آیا هنوز هم می خواهید صدای ما دو تا رو بشنوید؟
نگاه سرد
ازدواج یک اتحاد است
دوستي پسرهاودخترها
انصاف وارتباط
جوان ووالدين
رابطه
جنس مخالف
قهر
بی عشق جهان مرده است
دوبال برای پرواز
پاسخی ازاعماق
دوستی
ازدواج هدف یاوسیله؟
پیوندابدی
پدر!مادر! صدایم را می شنوید ؟
تربيت كودكان
زهرشیرین
بیاباهم حرف بزنیم
رابطه ي والدين وفرزندان
كودك ديروز، ...امروز
گام هایی استواردرمسیرآرامش
دری به سوی خوشبختی
سرما سخت سوزان است
احترام
دنیای آدمها
درباره عشق
ازدواج موقت
توبه فكرجنگل آهن وآسمون خراش من به فكريه اتاق اندازه ي تو
دگرگونی قلوب
عشق دردناك
پيوند عشق وعقل

مطالب خواندنی از منابع دیگر

مقالات شما

مقالات شما
كودك ديروز، ...امروز چاپ پست الكترونيكي
يكشنبه, 10 تیر 1386 10:25

در سکوت و در فضائی آکنده از زخمهای تازه و یا دردهای به گل نشسته ي گذشته ، در گوشه ي زندان نشسته بود و نگاه خیره اش در امتداد کوچه باغ خاطرات گذشته و یا شاید معصومیت از دست رفته.! 

ادامه مطلب ...
 
زهرشیرین چاپ پست الكترونيكي
جمعه, 25 خرداد 1386 09:46

قدری در معابر عمومی با دقت بیشتری نظر کنیم گوشهایمان را تیز کنیم چه می شنویم؟هنگامی که دختر خانمی در حال عبور از نزدیکی چند جوان است."جیگرتو بخورم هلو" ، " در خدمت باشیم" ، "برسونیمتون" و بسیاری الفاظ دیگر که بیانش در این مقال نگنجد . عده ی زیادی این امر را اقتضای سن جوانی می دانند ، اما حقیقتا آیا چنین است آیا این مرحله ای از دوران جوانی است که طبیعی است و باید سپری شود؟

امروزه در جهان فساد اخلاق و ارتباطات نا مشروع آمار قابل توجهی را به خود اختصاص داده است . روزنامه را که ورق می زنیم در صفحه حوادث حکایت از کسانی می کند که به نوعی اغفال شده اند و از آنها هتک حرمت شده . براستی علت چیست ؟ ضعف ایمان؟    عدم کنترل نفس؟    محیط نا سالم ؟    عدم تریت صحیح؟

ادامه مطلب ...
 
تربيت كودكان چاپ پست الكترونيكي
دوشنبه, 20 فروردين 1386 15:23

پدريامادربودن پيچيده ترين ومهم ترين فعاليت ومسئوليت درجهان است. اگرچه والدين اولين ومهم ترين مربيان كودكان هستند، ولي درموردوظايف تربيتي خودونحوه ي اقدام به آن، يااصلاًتعليم نمي بينندوياتحت تعليمات اندكي قرارمي گيرند. متأسفانه كودكان همراه بادستورالعملي تربيتي به دنيانمي آيندكه والدين رادراين مورد راهنمايي ومساعدت نمايد.

ادامه مطلب ...
 
پدر!مادر! صدایم را می شنوید ؟ چاپ پست الكترونيكي
شنبه, 26 اسفند 1385 02:37
  با الهام از کتاب پدر ! مادر ! ما متهمیم دکتر علی شریعتی

پدر و مادر عزیز

می بینید که بزرگ شده ام . خیلی بزرگ تر از آن روزی که در آغوش شما بودم و توانایی برای من معنایی نداشت . حالا نزدیک 20 سال از زندگی ام می گذرد و در طی این 20 سال احساس می کنم خیلی از شما دور شده ام . به طوری که دیگر نمی توانم به آغوش شما فکر کنم و محبتی که در صدای مهربانتان نهفته است . دیگر نمی توانم آن انسان سابق با آن خواسته ها شوم . ما روز به روز از هم بیشتر و بیشتر فاصله گرفته ایم و امروز ناچاریم تا از فاصله ای دور با یکدیگر صحبت کنیم و به سختی صدای یکدیگر را بشنویم اما چه کسی مقصر است ؟ مسئولیت و تقصیر این جدایی بر دوش کدام یک از ماست . من نمی خواهم همه تقصیر را به گردن شما بیندازم اما دوست دارم بگویم که دلم از شما خیلی پر است : خیلی پر

ادامه مطلب ...
 
پیوندابدی چاپ پست الكترونيكي
جمعه, 04 اسفند 1385 08:11

- عهد خویش را با خدا می بندم و عشقش را هر نفس، در دل پاس می دارم و تا ابد به عهدم وفادار خواهم ماند و می دانم که با چنین عشقی است که مهر بین من و تو پایدار خواهد ماند ودرچنین شرایطی، لحظه های واپسین حیاتمان چون لحظه آغازین آ شنایی، پرشوروحرارت، وهیجان انگیز طی خواهد شد .

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدي > پايان >>

صفحه 5 از 12

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar