آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 7781095
بازديدکنندگان : 6161748

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

مقاله های ارسالی

مقالات شما

مشورت خانوادگي
برخي بيم ها در تأمين خا نواده
كجاست يك گوش شنوا؟
فقدان روابط عاطفي بين نسل ها
بياييد با پدر و مادرانمان آشتي
بررسي مسئله طلاق يا از هم گسيختگي
روابط والدين و جوانان
واژه اي در قفس است
والدين نازنينم، چقدرعزيزيد
قاچاقچي بيداردل
سنگ صبور
فقدان روابط صحيح عاطفي و منطقي بين والدين و جوانان و اص
كمبود روابط صحيح عاطفي بين والدين و جوانان و اصولا نسله
ابرو به من كج نكن، كج كلا خان يارمه...
ايجاد انگیزه مطالعه
زندگي و خوشبختي
خواهي نشوي رسوا هم رنگ جماعت شو!!!
ازدواج
آیا هنوز هم می خواهید صدای ما دو تا رو بشنوید؟
نگاه سرد
ازدواج یک اتحاد است
دوستي پسرهاودخترها
انصاف وارتباط
جوان ووالدين
رابطه
جنس مخالف
قهر
بی عشق جهان مرده است
دوبال برای پرواز
پاسخی ازاعماق
دوستی
ازدواج هدف یاوسیله؟
پیوندابدی
پدر!مادر! صدایم را می شنوید ؟
تربيت كودكان
زهرشیرین
بیاباهم حرف بزنیم
رابطه ي والدين وفرزندان
كودك ديروز، ...امروز
گام هایی استواردرمسیرآرامش
دری به سوی خوشبختی
سرما سخت سوزان است
احترام
دنیای آدمها
درباره عشق
ازدواج موقت
توبه فكرجنگل آهن وآسمون خراش من به فكريه اتاق اندازه ي تو
دگرگونی قلوب
عشق دردناك
پيوند عشق وعقل

مطالب خواندنی از منابع دیگر

مقالات شما

مقالات شما
توبه فكرجنگل آهن وآسمون خراش من به فكريه اتاق اندازه ي تو چاپ پست الكترونيكي
دوشنبه, 27 اسفند 1386 12:15

در ردیف دوم خط واحد آزادي به حصارک نشسته و مشغول خواندن جزوه ی درسی بودم. از صندلی جلو  بلند شد و با عذر خواهی کوتاهی کنار من نشست...لبخندی زدم و به خواندن ادامه ی جزوی درسی ام پرداختم... نوزادی در آغوشش  بود...يک نوزاد خيلي کوچک با دستانی ظریف و سفید... نگاهی به مادرش کردم. چادرش کمی بو مي داد...بویی مثل بوي سيگار. تحملش برایم سخت بود. سعی کردم با دهانم نفس بکشم که بوی نا مطبوعش به مشامم نرسد. به هر حال من سوار اتوبوسی عمومی شده بودم و باید خودم را  با محیط وفق می دادم. با این تفکرات دیگر بوی نا مطبوع لباسش برایم مهم نبود.

ادامه مطلب ...
 
رابطه ي والدين وفرزندان چاپ پست الكترونيكي
سه شنبه, 29 آبان 1386 08:40

ارتباط ميان والدين و فرزندان همواره وجود داشته است،  لذا اختلاف نظر بين پدر و مادر و فرزندان امري طبيعي و غير قابل انكار است؛  چرا كه اين دو گروه متعلق به دو نسل متفاوت مي باشند كه هر يك با عقايد خاص زمان خود بزرگ شده اند كه به احتمال قوي در آن زمان رونق و رواج داشته و مورد پذيرش عموم بوده است.  لكن با گذشت زمان و به واسطه ي انقلابات داخلي ،پيشرفت تكنولوژي روز ،در دسترس بودن امكانات ،گسترش دامنه ي ارتباطات و بسياري علل ديگر فاصله ي ميان اين دو نسل زياد شده است . امروزه هم شاهد اين اختلاف هستيم و شايد بيش از ساير ادوار اين مسئله به چشم بيايد .

ادامه مطلب ...
 
بیاباهم حرف بزنیم چاپ پست الكترونيكي
جمعه, 25 آبان 1386 10:23

احساس مي كني تو سكوت لحظه ها گم شدي. پيش خودت ميگي هيچ كس به اندازه من مشكل ندار،ه هيچ كس مثل من بدبخت نيست، وقتي كسي مي خواد باهات حرف بزنه، تو چشماش زل مي زني و متهمش مي كني كه احساست رو نمي فهمه.

ادامه مطلب ...
 
ازدواج موقت چاپ پست الكترونيكي
پنجشنبه, 12 مهر 1386 00:53

وقتی حدود یک ماه پیش لینکی با عنوان ازدواج موقت دریافت کردم و سری به آن وبلاگ زدم، آنچه را جلوی چشمانم می دیدم باور نمی کردم. دردی سنگین را روی سینه ام احساس می کردم. چطور ممکن است انسان هاییاینچنین نادان، در قرن بیست ویکم و وجود داشته باشند که فقط می خواهند خودشان را فریب دهند و اعمال فاسد خود را توجیه کنند. انسان هایی که به اسم دين وشرع و سنت، می خواهند امیال نفسانی خود را ارضا کنند.

ادامه مطلب ...
 
درباره عشق چاپ پست الكترونيكي
پنجشنبه, 05 مهر 1386 13:07

عشق هدیه ای است از طرف خداوند که در وجود انسان نهفته است. زیباترین مخلوق خداوند است. در واقع ما لطیف ترین، عمیق ترین و عالی ترین احساس بشر، اشرف مخلوقات، را عشق می نامیم. با آنکه همۀ افراد بشری بدون توجه به عواملی چون جنسیت، ملیت و سطح سواد قادر به درک و تجربۀ این احساس لطیف و پر شور درقلب خود هستند، اما عشق در هر فرهنگ یا جامعه ای و یا حتی برای هر فرد معنا و مفهومی خاص دارد.

ادامه مطلب ...
 
مطالب بیشتر...
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدي > پايان >>

صفحه 3 از 12

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar