آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8681297
بازديدکنندگان : 6979348

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

مطالب خواندنی از منابع دیگر

دوره جواني

صلا ي اعتلا و برتري
جوان ها «تنهاتر»از پيرها هستند
جوان ها «تنهاتر»از پيرها هستند
جوانان ايراني و جامعه در وراي پرسشنامه ها
دلبستگی ها و آرزوهای نسل فردای ايران
داستاني كوتاه از زندگي يك جوان
عادتهاي روزمره شخصيت پايدار
سيزده سالگی: سن اعتياد و روسپيگری در ايران
افسردگی و برخی علل آن در ايران
خطر حمله قلبی برای جوانان سيگاری
مصرف مواد
لمپنيسم و به هم ريختگی اجتماعی، خطری در کمين
'جوانان ايرانی آسيب پذيرند'
خشونت در خانواده يعنی چه؟
دانش آموزان ايران، نابهنجاری ها ، اضطراب و فشار تحصيلی
خطر اعتياد جوانان در ايران
پديده 'خود روان درمانی' در ايران
خشونت در خانواده چه عواملی دارد؟
دوره جواني
صلا ي اعتلا و برتري چاپ پست الكترونيكي
خواندنیها
جمعه, 26 شهریور 1389 11:56
جامعهء بين‌المللي بهائي: دفتر سازمان ملل متّحد. اين نام مهمّ تلقـّي مي‌شود و با ابهّت، پرصلابت و پرشور جلوه مي‌كند. وقتي فهميدم كه در دفتر مزبور به عنوان كارورز مشغول به كار خواهم شد، هفته‌ها رؤياهاي گوناگوني در ذهنم به رقص و پايكوبي پرداختند. ديپلماتهاي متنفّذي را كه ملاقات خواهم كرد،
ادامه مطلب ...
 
يأ س واميد چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
جمعه, 26 شهریور 1389 11:46

جوان امروز در برابر موجي از ناامني قرار دارد . از طرفي با مدعيان اخلاق و عدالت و صلح روبروست و از طرف ديگر با جنگهاي خانمان سوز، توطئه ها ، دروغ و دزدي و ظلم و اختلاف كه آن مدعيان به وجود آورده اند. فكر مي كند اگر او هم مثل بزرگترهايش از صلح بگويد و عدالت و انصاف، همانند آنان مارك مدعي دروغين مي خورد. با ديدن تعداد زيادي از چنين مدعياني از تمام صلح جويان متنفر مي شود و معتقد مي شود كه اين سرنوشت دنياست كه به دست خود نابود شود و ازادامه راه نااميد مي شود. يكي از دلايل بدبيني جوانان به ديانت بهايي اينست كه بهاييان را همانند مدعيان مذكور مي پندارند. اما بايد ديد آيا بهاييان تنها مدعي صلح و عدالت و اخلاقند و به خاطر نااميدي از دنياي واقعي به يك سري اميدهاي واهي چشم دوخته اند يا مسئله به گونه اي ديگر است.

ادامه مطلب ...
 
جوان ها «تنهاتر»از پيرها هستند چاپ پست الكترونيكي
خواندنیها
نوشته شده توسط كلرمورفي   
يكشنبه, 23 خرداد 1389 13:35

كلرمورفي- گزارشگر امور بهداشتی بی بی سی(نقل ازسايت بي بي سي)

 احساس تنهایی ظاهرا در جوانان بیشتر است

براساس یک مطالعه تازه، احساس تنهایی در میان جوانان بیش از کسانی است که وارد دوره بازنشستگی شده اند، و این بخشی از تغییرات عمیقی است که در شیوه زندگی و تعامل ما به وجود آمده است.

ادامه مطلب ...
 
جوان ها «تنهاتر»از پيرها هستند چاپ پست الكترونيكي
خواندنیها
نوشته شده توسط كلرمورفي   
يكشنبه, 23 خرداد 1389 13:35
كلرمورفي- گزارشگر امور بهداشتی بی بی سی(نقل ازسايت بي بي سي) احساس تنهایی ظاهرا در جوانان بیشتر استبراساس یک مطالعه تازه، احساس تنهایی در میان جوانان بیش از کسانی است که وارد دوره بازنشستگی شده اند، و این بخشی از تغییرات عمیقی است که در شیوه زندگی و تعامل ما به وجود آمده است.
ادامه مطلب ...
 
اولين ملاقات پسران و دختران چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
شنبه, 02 آذر 1387 08:53

بنده امسال به سلامتی به دانشگاه وارد شدم؛ آن هم دانشگاه سراسری. دانشگاه از هر لحاظ با مدرسه متفاوت است. اساتید و دانشجویان روش‌های متفاوتی را برای تدریس و تحصیل پیش می‌گیرند. امّا سوای از درس‌خواندن، محیط اجتماعی دانشگاه یک فرق بسیار بزرگ با مدرسه دارد. شاید در کشور ما این اوّلین محیطی است که دختران و پسران با هم گروهی را تشکیل می‌دهند که اعضای آن از نزدیک همدیگر را ملاقات می‌کنند. متأسفانه از زبان دانشجویان ترم‌های بالاتر، خبرهای ناگواری از فسادهای اخلاقی شنیده ام که برایم بسیار تعجّب‌آور بود.

ادامه مطلب ...
 
مطالب بیشتر...
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدي > پايان >>

صفحه 1 از 11

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar