آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8852569
بازديدکنندگان : 7139439

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

خواندنیها
ابراز عشق چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط نقل از وبلاگ:http://pooyana123.blogspot.com/2010/08/blog-post_28.html   
شنبه, 20 شهریور 1389 05:50

يک روز آموزگار از دانش‌آموزانى که در کلاس بودند پرسيد آيا مى‌توانيد راهى غيرتکرارى براى ابراز عشق، بيان کنيد؟
برخى از دانش‌آموزان گفتند بعضی‌ها عشقشان را با بخشيدن معنا مى‌کنند.
برخى «دادن گل و هديه» و «حرف‌هاى دلنشين» را راه بيان عشق عنوان کردند. شمارى ديگر هم گفتند که «با هم بودن در تحمل رنج‌ها و لذت بردن از خوشبختى» را راه بيان عشق مى‌دانند.
در آن بين، پسرى برخاست و پيش از اين که شيوه دلخواه خود را براى ابراز عشق بيان کند، داستان کوتاهى تعريف کرد:
يک روز زن و شوهر جوانى که هر دو زيست شناس بودند طبق معمول براى تحقيق به جنگل رفتند. آنان وقتى به بالاى تپّه رسيدند درجا ميخکوب شدند.

ادامه مطلب ...
 
جعبه كفش چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط : منبع نامشخص   
دوشنبه, 15 شهریور 1389 09:48
نقل تصوير از: http://m-mehrafarin.com/Poems.asp
زن وشوهری بیش از ۶۰ سال بایکدیگر زندگی مشترک داشتند.
آنهاهمه چیز را به طور مساوی بین خود تقسیم کرده بودند.در مورد همه چیز باهم صحبت می کردند وهیچ چیز را از یکدیگر پنهان نمی کردند مگر یک چیز:
یک جعبه کفش در بالای کمد پیرزن بود که از شوهرش خواسته بود هرگز آن را باز نکند ودر مورد آن هم چیزی نپرسد 
ادامه مطلب ...
 
ازدواج اينترنتي؛ خوب يا بد؟ چاپ پست الكترونيكي
چهارشنبه, 15 آبان 1387 00:05

کارشناسان از ازدواج در دنياي مجازي مي‌گويند
 
 


به دنبال چاپ گزارشي در هفته‌نامه سلامت با تيتر «9/98 درصد کاربران اينترنتي با جنس مخالف چت مي‌کنند» خبرگزاري قرآني ايران (ايكنا) در صدد برآمده است تا در همين راستا به واکاوي نقاط ضعف و قوت ازدواج‌هاي اينترنتي در گفتگو با صاحب‌نظران و كارشناسان حوزه خانواده بپردازد... 

ادامه مطلب ...
 
كودكان آزارمي بينند؛ قانون هم مانع نمي شود چاپ پست الكترونيكي
جمعه, 12 مهر 1387 14:42

در تازه ترین نمونه کودک آزاری در ایران، یک نوزاد 35 روزه که در معرض خشونت والدين قرار گرفته بود، در بیمارستانی در گیلان درگذشت.

در دست و پای این نوزاد پسر که پیمان نام داشت آثار سوختگی دیده می شد و دچار ضربه مغزی شده بود. این نوزاد والدینی 17 و 19 ساله داشت.

در بین موارد کودک آزاری که در ایران به ثبت رسیده، این مورد، خردسال ترین کودکی است که مورد اعمال خشونت بار والدینش قرار گرفته است و این درحالی است که کارشناسان مسائل حقوقی معتقدند، با بیشتر شدن موارد ثبت شده کودک آزاری و همینطور پذیرفته شدن والدین به عنوان ولی دم، خلاء قانونی برای حمایت از حقوق کودکان در برابر چنین رفتارهایی بیشتر نمایان می شود.

ادامه مطلب ...
 
«من ومامان مشكلي نداريم ولي» چاپ پست الكترونيكي
چهارشنبه, 13 شهریور 1387 10:49

bbc persian.com

12:56 گرينويچ - چهارشنبه 15 نوامبر 2006 - 24 آبان 1385

ناهيد كشاورز                                                                                                                          
روزنامه نگار مستقل

او وقتی روی زمين می نشيند و به ديوار تکيه می کند نگاهش را از مادرش که در کنارش نشسته می دزدد. شانزده سال دارد و دانش آموز است. مادرش می گويد که هر روز در خانه جنگ و دعواست. تازه بايد مواظب باشد که پدرش هم از دعواها بويی نبرد چون برای دخترش خيلی بد می شود.

 

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 بعدي > پايان >>

صفحه 1 از 3

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar