آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8800578
بازديدکنندگان : 7091847

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

تحصیل و اشتغال
«۶۴ درصد از قبول شدگان کنکور، دختر هستند» چاپ پست الكترونيكي
خواندنیها
جمعه, 12 مهر 1387 15:01

با وجود اعمال رسمی محدوديت برای ورود دختران به دانشگاه در کنکور سال ۸۷ ، معاون سازمان سنجش و آموزش اعلام کرد که در کنکور امسال، ۶۴ درصد از قبول شدگان کنکور را دختران تشکيل می دهند.

در کنکور ورودی سال جاری دانشگاه ها، ۴۳۷ هزار و ۶۹ نفر قبول شده اند.

ابراهيم خدايی، معاون سازمان سنجش و آموزش، درباره تعداد داوطلبان پسر و دختر پذيرفته شده در کنکور امسال به خبرگزاری مهر گفت که نسبت شرکت کنندگان در کنکور امسال از نظر جنسيتی با ميزان پذيرش متناسب است.

ادامه مطلب ...
 
چه شغلی رابرای خود انتخاب کنیم؟ چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
چهارشنبه, 07 فروردين 1387 09:14

سعدی علیه الرحمه می فرماید: "نا برده رنج گنج میسر نمی شود مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد"

آیا این بیت زیبا امروزه نیز کار برد دارد؟ آیا شغل های فعلی موجود در جامعه نیز از این قانون تبعیت می کنند؟ امروزه شاهد آن هستیم که کارهای بسیار هستند که بدون رنج، فرد را به گنج می رسانند . دیده می شود سرمایه داران با متمرکز کردن سرمایه خود بر روی یک کالای خاص چه سودهای کلانی را بدون زحمت به دست می آورند. تا چندی پیش خرید سیم کارت های موبایل به تجارت و منبع درآمد تبدیل شده بود. یا حتی یک سری از شغل ها که در جامعه به عنوان شغل های کاذب معروف و در جامعه رایج هستند. و یا طرح های هرمی که مدتی بازار گرمی داشت و با استقبال خوبی هم مواجه شد. اما حقیقتاً ما چه تعریفی از شغل داریم؟ و شغلی که می خواهیم برای خود انتخاب کنیم باید دارای چه جنبه ها و خصوصیاتی باشد ؟

ادامه مطلب ...
 
موسيفي ازچندسالگي چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
دوشنبه, 01 بهمن 1386 15:04

 از سوالاتي كه براي بسياري از خانواده ها در زمينه ي موسيقي مطرح مي باشد اين است كه از چه سني بهتر است فرزندانمان موسيقي را آغاز نمايند؟ اين سوال اصولاً پيرو اين دو مسئله مطرح مي شود كه: اولاً انسان از چه سني مي تواند يادگيري موسيقي را آغاز كند، ثانياً: ترس از اينكه مبادا براي يادگيري دير اقدام شود. اين توجه و نگراني از طرف خانواده ها تحسين برانگيز است و بايد توجه داشت كه اين فرهنگ (توجه به زمينه ي هنري فرزندان بالاخص هنر موسيقي) در سالهاي اخير بيشتر به چشم مي خورد.

ادامه مطلب ...
 
جوان وكار چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
يكشنبه, 30 دی 1386 15:30

 هر وقت به حرفهاي جوانهايي كه از خودشان و مشكلاتشان مي گويند گوش بدهيم، به راحتي به اين مطلب پي مي بريم كه يكي از مشكلات جوانها مشكل شغل و مسائل اقتصادي است. پس سعي مي كنم اين موضوع را بررسي كنم .

ادامه مطلب ...
 
دائي ناصر چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
چهارشنبه, 14 آذر 1386 23:20

هوا گرگ و ميش شده بود بالاخره درو تمام شد. همه كارگرها از شاليزار بيرون آمده بودند، جز دايي ناصر. يكي از زن‌ها صدا زد: «دايي جان بسه ديگه، زمين رو صاف كردي. يه چيزي هم براي گنجشك‌ها بذار، اونها هم بنده ی خدان و حقي دارن».

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 بعدي > پايان >>

صفحه 1 از 6

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar