آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 7781248
بازديدکنندگان : 6161899

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

مقاله های ارسالی

مقالات شما

مشورت خانوادگي
برخي بيم ها در تأمين خا نواده
كجاست يك گوش شنوا؟
فقدان روابط عاطفي بين نسل ها
بياييد با پدر و مادرانمان آشتي
بررسي مسئله طلاق يا از هم گسيختگي
روابط والدين و جوانان
واژه اي در قفس است
والدين نازنينم، چقدرعزيزيد
قاچاقچي بيداردل
سنگ صبور
فقدان روابط صحيح عاطفي و منطقي بين والدين و جوانان و اص
كمبود روابط صحيح عاطفي بين والدين و جوانان و اصولا نسله
ابرو به من كج نكن، كج كلا خان يارمه...
ايجاد انگیزه مطالعه
زندگي و خوشبختي
خواهي نشوي رسوا هم رنگ جماعت شو!!!
ازدواج
آیا هنوز هم می خواهید صدای ما دو تا رو بشنوید؟
نگاه سرد
ازدواج یک اتحاد است
دوستي پسرهاودخترها
انصاف وارتباط
جوان ووالدين
رابطه
جنس مخالف
قهر
بی عشق جهان مرده است
دوبال برای پرواز
پاسخی ازاعماق
دوستی
ازدواج هدف یاوسیله؟
پیوندابدی
پدر!مادر! صدایم را می شنوید ؟
تربيت كودكان
زهرشیرین
بیاباهم حرف بزنیم
رابطه ي والدين وفرزندان
كودك ديروز، ...امروز
گام هایی استواردرمسیرآرامش
دری به سوی خوشبختی
سرما سخت سوزان است
احترام
دنیای آدمها
درباره عشق
ازدواج موقت
توبه فكرجنگل آهن وآسمون خراش من به فكريه اتاق اندازه ي تو
دگرگونی قلوب
عشق دردناك
پيوند عشق وعقل

مطالب خواندنی از منابع دیگر

مقالات شما

مقالات شما
پيش از ازدواج(قسمت اول) چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
نوشته شده توسط ترجمه ي: ع-ت   
چهارشنبه, 08 مهر 1388 06:48

مطالبي كه در يك مجموعه مقاله با نام «پيش از ازدواج» آورده مي شود، ترجمه ي بخش هاي اوليه ي كتاب «همراهي جاودان» است. مترجم گرامي با توجه به نياز مبرم جوانان به اين مباحث، در خواست نموده اند كه بخش هاي ترجمه شده را به صورت مقاله اي منتشر و در اختيار جوانان عزيز قرار دهيم. ضمن اينكه آرزو مي كنيم و اميدواريم كه اين مترجم گرامي موفق به ترجمه ي كل كتاب شوند، اين خدمت ايشان را قدر مي دانيم و از قسمت هاي ترجمه شده استفاده خواهيم كرد.چون همين دو فصل نيز براي قرار دادن در يك عنوان مقاله در سايت، حجم زيادي دارد، اين مطلب در يك سري مقالات با همين نام در اختيار كاربران گرامي قرار خواهد گرفت. مطمئن هستيم كه بسيار مفيد و كارا خواهد بود.

ادامه مطلب ...
 
هديه ي كريسمس چاپ پست الكترونيكي
دوشنبه, 09 دی 1387 02:41

تا زمانی که نزد پدر و مادر زندگی می‌کنیم چشم به راهیم که شب عید هدیه‌ای دریافت کنیم که ما را شاد سازد.  اگرچه شادی‌ها گذرا هستند و غم‌ها نیز، امّا، گاه هدیه‌ای چنان سروری در ژرفنای قلب پدید می‌آورد که نورش به دل های دیگر نیز می‌رسد و شادمانی می‌بخشد.  اینک این داستان را برایتان باز گویم که آن شب کریسمس چسان مرا شادی بخشید که به گذشت روزگاران نورش از دلم نگریزد و سینه‌ام گرمایش را از دست ندهد.  باشد که شما را نیز خوش آید و دیگران را نیز بازگویید تا نورش جهانی را فرا گیرد. اگر این قصّه قدری طولانی است مرا ببخشایید ولی به خواندنش می‎ارزد و امّا قصّه ی من:

ادامه مطلب ...
 
حفظ بنیان خانواده چاپ پست الكترونيكي
سه شنبه, 14 آبان 1387 23:53

خانواده کوچکترین جامعه ای است  که هر انسانی در آن زندگی می کند و با آن در رابطه است. این جامعه گر چه کوچکترین است اما مهم ترین نیز هست چرا که ماهیت وجود هر انسانی در محیط خانواده شکل می گیرد پس حفظ بنیان خانواده و محکم کردن پایه های آن از اهمیت خاصی   برخوردار است . خانواده ای که پایه های آن محکم باشد به راحتی از هم نمی پاشد ولی اگر سست بنیان باشد حتی با لرزش کوچکی هم دوام نیاورده از هم می پاشد .

ادامه مطلب ...
 
پيوند عشق وعقل چاپ پست الكترونيكي
چهارشنبه, 24 مهر 1387 02:54

بيا يك بار هم ما امتحان كنيم، ببينيم مي شود يانه. نگو صدبار امتحان كرده اند نشده، هزار بار ديگر هم اگر امتحان كنيم نمي شود. ماتلاش خودمان را بكنيم، كاري به كسي هم نداشته باشيم. ببينيم مي شود عشق و عقل را باهم گره زد؟ دوستم مي گفت اين كار مثل اين است كه بخواهيم یک سيم داغ و يک نخ پلاستيكي را به هم گره بزنيم. ادبيات قديم و جديد ما پر از اين حكايت است كه عشق و عقل سازگاري ندارند و عشق سيل مهيبي به پا مي کند كه بنياد عقل از جا كنده می شود. اگر خوب فكرش را بكنيم مي بينيم كه هيچ دليلي وجود ندارد كه اين فرمول درست از آب دربياد. من فكر مي كنم وقت آن رسیده كه باورهاي كليشه اي قديمي خودمان را با دقت بيشتري بررسي كنيم و از وقايع و حوادث اتفاقي قانون نسازيم. يكي همين مورد. شايدنشود؛ ولي اگه بشود ثمرش خيلي عالي خواهد بود! مي داني چرا؟ یک عمر زندگي با احساس رضايت و خوشبختي. پس به زحمتش مي ارزد. حالا مي خواهي امتحان كني؟ بسم الله.

ادامه مطلب ...
 
عشق دردناك چاپ پست الكترونيكي
پنجشنبه, 07 شهریور 1387 23:32

وقتی که عاشقش می شوی حتی به ذهنت هم خطور نمی کند که روزی رویش دست بلند کنی یا بخواهی صورتش را کبود کنی! ولی تجربه نشان می دهد که احتمال این وقایع زیاد است. از خودمان زیاد دور نبینیم. کسانی که به دلیل همسر آزاری پله های دادگاه را به امید طلاق طی می کنند روزی مثل من و شما وقتی به هم می رسیدند در عرش سیر می کردند و زمان برایشان متوقف می شد. پس چه می شود که لیلی و مجنون به آزار جسمی و روانی هم می پردازندو از هم متنفر می شوند؟ این سؤالی است که همه ما قبل از پیش آمدنش باید به آن فکر کنیم، مبادا دامنگیر ما نیز بشود.

ادامه مطلب ...
 
مطالب بیشتر...
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدي > پايان >>

صفحه 2 از 12

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar