آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8316064
بازديدکنندگان : 6639899

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

مطالب خواندنی از منابع دیگر

دوره جواني

صلا ي اعتلا و برتري
جوان ها «تنهاتر»از پيرها هستند
جوان ها «تنهاتر»از پيرها هستند
جوانان ايراني و جامعه در وراي پرسشنامه ها
دلبستگی ها و آرزوهای نسل فردای ايران
داستاني كوتاه از زندگي يك جوان
عادتهاي روزمره شخصيت پايدار
سيزده سالگی: سن اعتياد و روسپيگری در ايران
افسردگی و برخی علل آن در ايران
خطر حمله قلبی برای جوانان سيگاری
مصرف مواد
لمپنيسم و به هم ريختگی اجتماعی، خطری در کمين
'جوانان ايرانی آسيب پذيرند'
خشونت در خانواده يعنی چه؟
دانش آموزان ايران، نابهنجاری ها ، اضطراب و فشار تحصيلی
خطر اعتياد جوانان در ايران
پديده 'خود روان درمانی' در ايران
خشونت در خانواده چه عواملی دارد؟
دوره جواني
ریشه های تصمیم گیری چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
جمعه, 04 اسفند 1385 08:02

 براي هرفرد ،سنين جواني دوراني است بسيار مهم. دراين مرحله ازحيات است كه تصميمات قاطعه اخذشده وشخص بناي زندگاني خود را پي ريزي مي نمايد. دراين سنين است كه هرفرد به احتمال قوي سرنوشت آتيه ي خود راتعيين، ونوع شغل وكارخود را انتخاب، معلومات خودرا تكميل، ودرامرارمعاش تلاش مي نمايد. سپس به مرحله ي زندگاني مشترك وارد مي شودوبه تشكيل خانواده مي پردازد؛ وبالاترازهمه دراين دوره است كه فكرجوان بيش ازهرموقع درصددتجسس وتحقيق برمي آيد. مبادي وموازين روحاني راكه هادي رفتار واعمال آينده انساني است اتخاذ مي نمايد. اين عوامل است كه بزرگ ترين فرصت ها وبزرگ ترين مبارزات و آزمايش هارا بروجه جوانان مفتوح مي كند.

ادامه مطلب ...
 
برای جوانان دنیا چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
پنجشنبه, 03 اسفند 1385 13:08

ادامه مطلب ...
 
درخشش چشمانت کو؟ چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
يكشنبه, 01 بهمن 1385 02:21

چشمهایت که روزی در حسرت دیدار دوردست ها چون الماس می درخشید، از چه رو درخشش دیرین خود را از دست داده اند ؟

دستهایت که زمانی دستگیر هر ناتوان بود، چطور اینگونه نحیف و ناتوان گردیده اند ؟

پاهایت که روزگاری در چالش نبردی سخت با پلیدی راه و بیراهه را در می نوردید، ازچه رو اينسان سست و در گل مانده اند ؟

ادامه مطلب ...
 
بهره گيري ازدوران جواني چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
پنجشنبه, 21 دی 1385 11:38

نخستين مطلبي كه دانستن آن ضرورت حياتي دارد اين است كه جوانان ونوجوان عزيز كه طالب خوشبختي وبهروزي هستند، بايد خود را بشناسند وقدر دوران جواني را بدانند؛ زيرا دوران پرطراوت جواني بهترين ايام براي رسيدن به پيروزي هاي درخشان زندگي است.  درجسم وجان جوان به طور طبيعي نيرويي وجود دارد كه اگر به راستي مورد استفاده وبهره وري قرار گيرد، مي تواند تاپايان عمرموجبات سرافرازي آنان را فراهم سازد. دليل اين كه اين مطلب را براي نوشتن مقاله برگزيدم آن است كه بسياري ازجوانان عزيز ياحتي خودم،  قدر اين دوران را ندانسته واين اوقات گرانبها را به راحتي از دست مي دهيم.

ادامه مطلب ...
 
*گرایش جوانان به احساسات کاذب چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
پنجشنبه, 14 دی 1385 18:55

گرایش به احساسات کاذب مشکلی است که عموما در تازه جوانان مشاهده می گردد . مقصود من از تازه جوانان، افرادی است که در سنین 16 تا 20 سالگی خود هستند. اینان دوره ای خاص و دشوار از حیات خود را سپری می کنند؛ دوره ای که انواع و اقسام مشکلات متوجه جوان می گردد و جوان نیز در راستای تضمین آینده اي سعادتمندبراي خود، ناچار به مبارزه با مشکلات مزبور است؛ در غیر اینصورت وی حیات خود را تا حد زیادی به دست باد حوادث مي سپارد و تا پایان سال های دوره ي جوانی بايدمنتظر چیزی شبیه معجزه در زندگی خود باشد که این نیز در شرایط کنونی جامعه ي ایران خیلی سخت و دشوار میسر می گردد و امکان رخ داد آن تقريباً محال و نا ممکن است .

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدي > پايان >>

صفحه 5 از 11

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar