آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8852512
بازديدکنندگان : 7139382

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

مطالب خواندنی از منابع دیگر

دوره جواني

صلا ي اعتلا و برتري
جوان ها «تنهاتر»از پيرها هستند
جوان ها «تنهاتر»از پيرها هستند
جوانان ايراني و جامعه در وراي پرسشنامه ها
دلبستگی ها و آرزوهای نسل فردای ايران
داستاني كوتاه از زندگي يك جوان
عادتهاي روزمره شخصيت پايدار
سيزده سالگی: سن اعتياد و روسپيگری در ايران
افسردگی و برخی علل آن در ايران
خطر حمله قلبی برای جوانان سيگاری
مصرف مواد
لمپنيسم و به هم ريختگی اجتماعی، خطری در کمين
'جوانان ايرانی آسيب پذيرند'
خشونت در خانواده يعنی چه؟
دانش آموزان ايران، نابهنجاری ها ، اضطراب و فشار تحصيلی
خطر اعتياد جوانان در ايران
پديده 'خود روان درمانی' در ايران
خشونت در خانواده چه عواملی دارد؟
دوره جواني
بي بندوباري معصومانه چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
دوشنبه, 17 بهمن 1384 21:08

نوجوانان و جوانان مظلوم جهان ما در شرايطي مثل شمع آب مي شوند كه افكار عجيب و غريب بعضي سياسيون و بعضي عالم نماهاي جهان ما ، آنها را به خواب عميقي از پوچي و غفلت و غربت برده است . افكاري در جهان ما جاري است كه قدر و مقامي براي پاكدامني قائل نيست. اين افكار وهم آلود، همچنين ارزشي براي شخصيت و احساسات و عواطف نوجوانان و جوانان نمي شناسد، و در اثر همين غفلت است كه احساسات و عواطف پاك آنان له شده و به لجن كشيده مي شود.

Image

ادامه مطلب ...
 
تفكر چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
دوشنبه, 12 دی 1384 12:34

بزرگترين انقلاب در كجا اتفاق افتاده است؟ فجيع ترين جنايت در كدام محل به وقوع پيوسته است؟ زشت ترين اخلاقيات در چه محل بروزيافته است؟ بهترين اختراع در كجا؟ عظيم ترين اكتشاف در كجا؟ ....

ادامه مطلب ...
 
بي توجهي به ارزشها چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
دوشنبه, 12 دی 1384 12:24

با تغيير در نحوه ارتباطات و توانايي استفاده افراد از وسايل ارتباط جمعي نظير: اينترنت، ماهواره، تلفنهاي همراه و ... تحولي شگرف ايجاد شده است . اين تحولات مخصوصأ براي كشورهايي كه تا اين زمان محدوديت هايي بر آنها حاكم بوده است و از دگرگونيهاي ديگر نقاط كره زمين بي خبر بوده اند محسوس تر است . اگر كشورهايي مثل ايران تا 10 سال پيش مانند دهكده اي كوچك بودند كه نمي توانستند از ديگر شهرها خبري داشته باشد ؛ اكنون ماهواره ها و اينترنت آن ها را درنورديده است؛ اما  به جهت اينكه همپاي اين تغييرات، فرهنگ استفاده صحيح از اين ابزارها موجود نيست؛ از مضرات آن هم بي نصيب نمانده اند و با آن دست به گريبانند.

ادامه مطلب ...
 
جوان وهدف زندگي چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
دوشنبه, 12 دی 1384 12:21

يكي از مشكلات جوانان نداشتن هدفي متعالي و روحاني است. هدف مقصد و منزلي است كه هر فردي در اثر سعي و تلاش بدانجا خواهد رسيد و هر گاه منازل متعددي را با موفقيت پشت سر نهد نشانه آن است كه در جهت كمال، رو به رشد و ترقي است.

ادامه مطلب ...
 
بحران هويت چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
دوشنبه, 12 دی 1384 11:32

در هياهو و جنجال دنياي امروز صدايي  آشنا ما را به آرامش و سكون مي خواند. در اين سختيهاو كشمكشها صداي مناجاتي كه خدا را مي خواند، مي تواند روزنه اميدي بگشايد.

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدي > پايان >>

صفحه 9 از 11

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar