آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8217964
بازديدکنندگان : 6548578

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

مطالب خواندنی از منابع دیگر

دوره جواني

صلا ي اعتلا و برتري
جوان ها «تنهاتر»از پيرها هستند
جوان ها «تنهاتر»از پيرها هستند
جوانان ايراني و جامعه در وراي پرسشنامه ها
دلبستگی ها و آرزوهای نسل فردای ايران
داستاني كوتاه از زندگي يك جوان
عادتهاي روزمره شخصيت پايدار
سيزده سالگی: سن اعتياد و روسپيگری در ايران
افسردگی و برخی علل آن در ايران
خطر حمله قلبی برای جوانان سيگاری
مصرف مواد
لمپنيسم و به هم ريختگی اجتماعی، خطری در کمين
'جوانان ايرانی آسيب پذيرند'
خشونت در خانواده يعنی چه؟
دانش آموزان ايران، نابهنجاری ها ، اضطراب و فشار تحصيلی
خطر اعتياد جوانان در ايران
پديده 'خود روان درمانی' در ايران
خشونت در خانواده چه عواملی دارد؟
دوره جواني
آیا جوان بودن به خودی خود یک جرم است ؟ چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
يكشنبه, 03 دی 1385 16:14

  همه چیز از یک بدبینی شروع میشود . جایی که یک جوان نه به هیچ قصد خاصی بلکه تنها به سبب تفریحی سالم از خانه خارج میشود . او نه میخواهد مواد پخش کند ، نه قصد آزار دختران را دارد و نه میخواهد آسایش دیگران را سلب سازد . او دوست دارد تفریح کند . تفریح کردن برای او به منزله یک نیاز است در زندگی . او جوان است و به اقتضای خود باید سرگرم باشد . این هیچ ارتباطی به نجابت و سربه زیری او نیز ندارد .

ادامه مطلب ...
 
نوجواني وعشق وروابط زودرس چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
پنجشنبه, 30 آذر 1385 11:33

دو تا شاگرد خصوصي پسر دارم كه با هم فاميلن و تازه پا از نوجووني به جووني گذاشتن. دو سه جلسه بود كه ديدم حواسشون به درس نيست و نمره هاشون بد مي شه. به مامان و باباشون جريان رو گفتم. مشورت كرديم، قول دادن درس بخونن. اما وضع فرق نكرد. يك روز كه كلاس داشتيم، ديدم هردوتاشون به جاي توجه به درس، با هم حرفاي د يگه مي زنن و به هم ايما و اشاره مي كردن. وسط صحبتاشون فهميدم صحبت از دختراس. گفتم جريان چيه بچه ها؟! كم كم درد دلشون باز شدو گفتن يكيشون دو سه هفته است و ديگري دو سالست كه هر يك با دختري دوست شدن و پدر و مادرشون هم جريان رو نمي دونن. يك كمي از ته دل براشون صحبت كردم و حقايق و تبعات چنين روابطي رو گفتم. جلسه بعد كه رفتم خونشون، گفتم خوب شروع كنيم تمرينا رو حل كنيم. گفتن آقاي فلاني امروز درس و كتاب را كنار بذاريد! گفتم چرا؟گفتن اين جلسه درس نمي خواهيم، براي ما صحبت كنيد.گفتم درباره چي؟ گفتن همون جريان جلسه قبل!هم متعجب بودم و هم خوشحال. باورم نمي شد نوجوونا و جووناي امروز گوش به اين حرفاوراهنمائي ها بدن، ولي ظاهرأاونا متوجه شده بودن كه از ته دل براشون حرف زده بودم و خلاصه بي ريايي و خلوص و محبت واقعي مثل هميشه كار خودشو كرده بود. آخه مي دونيد نوجوونا و جوونا چون دلاشون پاكه و هنوز آلوده به خيلي چيزا نشدن؛ وقتي نشونه اي از خلوص و صداقت و محبت حقيقي ببينن، گيرندة قلباشون فورأ پيام هاي از ته دل براومده رو مي گيره و رد خور نداره!

ادامه مطلب ...
 
سيزده سالگی: سن اعتياد و روسپيگری در ايران چاپ پست الكترونيكي
خواندنیها
سه شنبه, 30 آبان 1385 20:25
پنج شنبه 12 ژانويه 2006

معاونت اجتماعی و ارشاد نيروی انتظامی جمهوری اسلامی ايران اخيرا از پايين آمدن سن متوسط ارتکاب برخی از جرايم در اين کشور خبر داد.

ادامه مطلب ...
 
افسردگی و برخی علل آن در ايران چاپ پست الكترونيكي
خواندنیها
شنبه, 20 آبان 1385 15:20

11:24 گرينويچ - پنج شنبه 09 نوامبر 2006 - 18 آبان 1385

ناهيد کشاورز

 با آغاز فصل پائيز و زمستان افسردگی در ميان شمار زيادی از مردم افزايش می يابد. اين نوع افسردگی که" افسردگی زمستانی" ناميده می شود در کشورهائی که زمستان سردتری دارند و يا ميزان آفتاب در پائيز و زمستان در آنجا کمتر است بيشتر ديده می شود.
ادامه مطلب ...
 
خطر حمله قلبی برای جوانان سيگاری چاپ پست الكترونيكي
خواندنیها
جمعه, 19 آبان 1385 08:53

17:49 گرينويچ - چهارشنبه 25 اوت 2004

يک مطالعه تازه نشان می دهد که خطر حمله قلبی برای افراد سيگاری زير 40 سال پنج بار بيشتر از غيرسيگاری ها است.
ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدي > پايان >>

صفحه 6 از 11

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar