آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8697472
بازديدکنندگان : 6995232

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

تحصیل و اشتغال
شهامت متفاوت بودن چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
جمعه, 17 آذر 1385 12:19

اگر در کنه و ذات جوان به کنکاش پردازیم، به چیزی دست می یابیم که نه د رغیر او موجود است و نه جز او دارای آن و آن « شهامت متفاوت بودن» است. حا ل این سؤال مطرح می شود که متفاوت بودن از چه ؟ و اگر بتوان آن را پاسخی درخور و مناسب داد،  بی شک به لزوم داشتنِ چنين شهامتي نیز می توان پی برد.

همیشه برای متفاوت بودن مثال شناگری که بر خلاف جریان آب شنا می کند در ذهن تداعی می شود. ولی آیا می شود مثالی ملموس تر برای متفاوت بودن آورد؟

ادامه مطلب ...
 
در جستجوی هدفی مناسب برای حیاتی موفق چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
سه شنبه, 07 آذر 1385 21:46

  یادم می آيد که سخنان او همیشه،  بدون استثناء با تعریفی شروع می شد که در یک کتاب روانشناسی از واژه موفقیت خوانده بود . وی همواره می گفت موفقیت به يك عبارت، رسیدن به هدف است و بدین سان ما را از اهمیتی که هدفمند بودن اعمال و افعالمان  در راستای موفقیتمان داشت، آگاه مي ساخت . باری؛  این را می گفت و  شروع به ایراد سخنان دلسوزانه ای می نمود که از ادای آنها جز کمک به ما هدفی نداشت.

ادامه مطلب ...
 
بيش از يک چهارم از جوانان ايران فاقد شغلند چاپ پست الكترونيكي
خواندنیها
جمعه, 19 آبان 1385 09:52

چهارشنبه 26 آوريل 2006 - BBCPERSIAN.COM

وزير کار و امور اجتماعی ايران گفته است که بيش از يک چهارم از جوانان گروه سنی 29 - 20 سال اين کشور فاقد شغل هستند.
ادامه مطلب ...
 
از ديگر رسانه ها: 'ايران، خط مقدم ديگری... چاپ پست الكترونيكي
خواندنیها
جمعه, 19 آبان 1385 08:57
از ديگر رسانه ها: 'ايران، خط مقدم ديگری در جبهه خاورميانه'

روزنامه 'کريستين ساينس مانيتور' در يکی از سرمقالات امروز( 29 دسامبر) خود ايران را 'خط مقدم ديگری در جبهه خاورميانه' لقب داده است و می نويسد جوانان نا آرام ايرانی هم حقوق بشر می خواهند وهم شغل.

ادامه مطلب ...
 
روز جوانان و مشکلات جوانان در جمهوری اسلامی چاپ پست الكترونيكي
خواندنیها
جمعه, 19 آبان 1385 08:46

امير نامدار

در آستانه روز جهانی جوانان (12 اوت، برابر با 21 مرداد) مقام های جمهوری اسلامی فرصت را برای فراخواندن کديگر به توجه به مسايل و نيازهای اين بخش عظيم و روبه رشد جمعيت ايران مناسب ديده اند.

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 بعدي > پايان >>

صفحه 4 از 6

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar