آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8697445
بازديدکنندگان : 6995205

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

خواندنیها
«۶۴ درصد از قبول شدگان کنکور، دختر هستند» چاپ پست الكترونيكي
جمعه, 12 مهر 1387 15:01

با وجود اعمال رسمی محدوديت برای ورود دختران به دانشگاه در کنکور سال ۸۷ ، معاون سازمان سنجش و آموزش اعلام کرد که در کنکور امسال، ۶۴ درصد از قبول شدگان کنکور را دختران تشکيل می دهند.

در کنکور ورودی سال جاری دانشگاه ها، ۴۳۷ هزار و ۶۹ نفر قبول شده اند.

ابراهيم خدايی، معاون سازمان سنجش و آموزش، درباره تعداد داوطلبان پسر و دختر پذيرفته شده در کنکور امسال به خبرگزاری مهر گفت که نسبت شرکت کنندگان در کنکور امسال از نظر جنسيتی با ميزان پذيرش متناسب است.

ادامه مطلب ...
 
متن مصاحبه اقای فواد مشکی با رادیو پیام دوست چاپ پست الكترونيكي
چهارشنبه, 14 شهریور 1386 11:46

ممنوعیت تحصیلات عالی برای جوانان بهایی ایرانی

 متن ذیل ،مصاحبه اقای فواد مشکی با رادیو پیام دوست در باره وضعیت تحصیلات عا لیه جوانان بهایی ایرانی می باشد که در تاریخ پنج شنبه 8/6/1386 پخش شده است.

 مجری: شنوندگان گرامی رادیو پیام دوست درود بر شما. همانطور که شاید مطلع شده باشید در جریان کنکور سراسری اخیر در ایران، باز هم جوانان ایرانی موفق نشدند مانند دیگر جوانان هموطن خود به انتخاب رشته موفق شوند. برای اطلاع از چگونگی این جریان گفتگویی داریم با اقای فواد مشکی که از نزدیک در ایران شاهد ماجرا بوده اند.جناب اقای مشکی درود بر شما و خوش امدید

 اقای مشکی: من هم به شما و شنوندگان درود می فرستم و ممنونم که به من این فرصت را دادید که در باره وقایع اخیر صحبت کنم.

 مجری: اقای مشکی سالهاست که جوانان بهایی ایرانی از تحصیل در دانشگاههای ایران محروم هستند و هر بار به بهانه ای این مساله اتفاق افتاده.بفرمایید که این موضوع امسال چطور اتفاق افتاد.

ادامه مطلب ...
 
راه چاپ پست الكترونيكي
پنجشنبه, 18 مرداد 1386 02:46

از لحظه‌اي كه پاي به اين جهان مي‌گذاريم، فكر آينده ما را آزار مي‌دهد. حتـّي قبل از آغاز مدرسه، ديگران از ما مي‌پرسند وقتي بزرگ شويم دوست داريم چكاره بشويم، انگار اين جواب تعيين كنندهء موفـّقيت ما در زندگي است.

ادامه مطلب ...
 
تعدادپسران درمدارس همچنان بيشترازدختران چاپ پست الكترونيكي
جمعه, 21 ارديبهشت 1386 03:47

سومین ماده "بیانیه جهانی تحصیل برای همه" که در 1990 از سوی 155 کشور تصویب شد، می گوید "فوری ترین اولویت، تضمین دستیابی به تحصیلات برای د ختران و زنان است." ولی گزارش اخیر یونیسف با عنوان وضعیت کودکان جهان در سال 1999، فاش می سازد که تنها در کشورهای صنعتی، برابری بین دختران و پسران در ثبت نام در دبستان برقرار شده است.

ادامه مطلب ...
 
بيش از يک چهارم از جوانان ايران فاقد شغلند چاپ پست الكترونيكي
جمعه, 19 آبان 1385 09:52

چهارشنبه 26 آوريل 2006 - BBCPERSIAN.COM

وزير کار و امور اجتماعی ايران گفته است که بيش از يک چهارم از جوانان گروه سنی 29 - 20 سال اين کشور فاقد شغل هستند.
ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 بعدي > پايان >>

صفحه 1 از 3

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar