آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8689863
بازديدکنندگان : 6987769

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

موارد متفرقه
خوشبختی چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
شنبه, 13 مرداد 1386 14:50
  روزها را می گذرانیم تا به خوشبختی برسیم.براستی خوشبختی چیست که هر روز صبح با چهره های عبوس و خواب آلوده برای یافتنش به این سو و آن سو می دویم؟

ثروت؟ شهرت ؟ تصور نمی کنم که هیچیک از این زیبائیهای ظاهری دنیا بتواند انسان را به خوشبختی برساند .چرا که انسان ریشه در خاک الهی دارد , ریشه دلهای آدمیان به گلهای بوستان محبت پروردگارشان پیوند خورده است و براستی نمی تواند در گلدانهای تنگ و تاریک زمین بی مهر به گل بنشیند.

ادامه مطلب ...
 
دنيانمايشي است... چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
يكشنبه, 07 مرداد 1386 00:44

 "دنيا نمايشي است بي حقيقت و نيستي است به صورت هستي آراسته؛ دل به او مبنديد ... به راستي مي‌گويم مثل دنيا مثل سرابي است كه به صورت آب نمايد." حضرت بهاءالله اين بيان مبارك را در سالهاي بين 1864 تا 1868 ميلادي بيان فرموده‌اند. سالها بعد، به تدريج، فيزيكدانان شروع به كشف حقايقي كردند كه از نظر علمي به درك بيشتر اين بيان مبارك كمك مي‌كند.

ادامه مطلب ...
 
الهی چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
جمعه, 29 تیر 1386 11:34
 پرودگارا

به من آرامش بده که بپذیرم انچه راکه نمیتوانم تغییر دهم

دلیری ده تا تغییر دهم انچه را که میتواتم تغییر دهم

بینش ده تا تفاوت این دو را بدانم

فهم ده تا متوقع نباشم دنیا و مردم ان مطابق میل من رفتار کنند

ادامه مطلب ...
 
ترك هاي قشقايي چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
سه شنبه, 26 تیر 1386 13:53
  ترك هاي قشقايي دراصل، قومي ازعشايراستان فارس ونواحي اطراف آن هستندكه البته به تدريج تعدادزيادي ازآنها، درشهرهاو روستاهاي ييلاق ياقشلاق ساكن شده اند.
ادامه مطلب ...
 
خيزتارويشي آغازكنيم چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
دوشنبه, 18 تیر 1386 17:00
زندگي شيرين است

به خدا رؤيا نيست

نيست اين گفته ي من زاده ي خواب خوش دوش

راست مي‌گويم من

زندگي شيرين است

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 بعدي > پايان >>

صفحه 3 از 8

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar