آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8696840
بازديدکنندگان : 6994607

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

موارد متفرقه
اندیشه چاپ پست الكترونيكي
خواندنیها
شنبه, 19 آبان 1386 05:53

راستی تا حالا شده تو فکر هر چی باشید بهش رسیده باشید؟ شایدم بگی نه بابا چی می گی تو؟!؟ مگه میشه آدم به هر چی که فکر کنه وتوفکرش باشه برسه؟ مزخرفه!!! ولی حقیقت داره! آره حقیقت داره!! شاید تا حالا بهش زیاد فکر نکردی  ولی از این به بعد به رسیده هات و اعمالت دقت کن. ببین اون چیزایی که بهش رسیدی وشخصیتی که داری، مطمئنا قبلا آگاهانه یا نا آگاهانه بهشون فکر می کردی!  آره، درست فکر کردی می خوام بگم هر کسی آن چنان است، که در دل خود فکر می کند. اگه من فکر کنم که آدم ترسو و ناتوانی هستم مطمئنم به چنین شخصیتی دست خواهم یافت واین شخصیت جز لاینفک وجودم خواهد شد. ولی اگر فکر کنم که فردی شجاع و قادر به انجام هر کاری هستم، فردی هستم که خواهان خدمت به نوع بشر هستم، مطمئنا این جزیی از شخصیت درونی من خواهد شد. باز میگید نه؟!؟ خوب امتحان کنید! این جمله که تو همانی که بدان می اندیشی نه تنها همه هستی آدمی را در برمی گیرد، بلکه چنان جامع است که بیرون می رود و برهمه اوضاع وشرایط زندگی انسان دست می نهد. به راستی که آدمی همان است که می اندیشد ومنش او حاصل جمع تمامی اندیشه های اوست.

ادامه مطلب ...
 
از دماغ فیل افتاده! چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
پنجشنبه, 05 مهر 1386 13:18

از دماغ فیل افتادن، یکی از مثل هایی است که برایم جالب و البته مسخره بود. هنگامی که داستانی که از آن نشأت گرفته است را شنیدم برایم خنده دار تر شد. شاید شنیدنش برای شما هم جالب باشد که این مثل را به کشتی نوح پیامبر نسبت داده اند.

ادامه مطلب ...
 
به صدامی مانست چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
شنبه, 03 شهریور 1386 13:51

به صدا می مانست 

آذرخشی شاید 

                 لحظه پاک امید. 

که پس از غرش کوتاه و عظیم

                                        دیگرش هیچ نبود

  

ادامه مطلب ...
 
عمریک روزه چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
جمعه, 02 شهریور 1386 11:06

یکدفعه متوجه شدم صدائی ندا می دهد که دو روز به پایان عمرت مانده. ترس از مرگ، تمام وجودم را فرا گرفت. تازه فهمیدم که هیچ زندگی نکرده ام. پریشان، عصبانی و آشفته شدم. نزد خدا رفتم تا از او طلب روزهای بیشتری کنم. داد زدم و درشت حرف زدم. خداوند سکوت کرد. آسمان و زمین را به هم ریختم. جیغ زدم. جارو جنجال به راه انداختم. باز خداوند سکوت کرد. کفر گفتم و نماز و دعا ومناجات را کنار گذاشتم. خداوند سکوت کرد. دلم گرفت و گریه و التماس کردم. خداوند سکوت را شکست گفت:

ادامه مطلب ...
 
نقشبندعشق چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
يكشنبه, 28 مرداد 1386 08:26

داری بیش نبودم. نه تنها سودی به اطرافیان نمی رساندم؛ بلکه مکانی را پر کرده بودم که شاید می توانست محل اشیایی باشد که رزق وجودشان عالم را روزی می داد . امیّد وطیدم چنان بود که قالیباف مرا به جمال نقشی زینت دهد، تا بلکه فرش وجودم به الیاف هستی زندگی یابد . طی این سبیل مستلزم آن بود که بی هیچ لرزشی تسلیم چنگ قالیباف می گشتم؛ تا مرا به الگوی مورد رضای خود درآورد .

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 بعدي > پايان >>

صفحه 2 از 8

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar