آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8687447
بازديدکنندگان : 6985372

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

مطالب خواندنی از منابع دیگر

تکنولوژی و اینترنت

چهار مورد مهم در باره ي تلفن همراه
غبار روي صفحه مانيتور و تلويزيون از سمي ترين و آلوده‌ترين غبارهاست.
ايرانی ها با اس ام اس چه می کنند؟
اينترنتی‌ترين كشور خاورميانه
ايران در ليست کشورهای 'دشمن اينترنت'
ای ميل و پيام های متنی 'جايگزين نگارش'
وبلاگ، رسانه اطلاع رسان يا نظررسان؟
اختلاف جنسيتی در استفاده از اينترنت
اينترنت پرسرعت برای کاربر شخصی در ايران ممنوع شد
وبلاگ ايرانی: 60 هزار سردبير
اينترنت در دوران هشت ساله 'دولت اصلاحات'
وبگردی با نقاب: چالش تازه کاربران اينترنت
هشدار نسبت به 'تجزيه' اینترنت
تاسيس دادگاه ويژه برای دعاوی اينترنتی در ايران
کاهش سرعت برای اینترنت پرسرعت در ایران
فيلترينگ اينترنت: پالايش يا سانسور؟
تکنولوژی و اینترنت
های خواندنیsms چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
جمعه, 25 آبان 1386 09:56

هنگامی که زنگ SMS   موبایلم که به تازگی یکی از آهنگ های پرطرفدار خواننده ای که می گویند در بین جوانان به نام است ، به گوشم می رسدبا حرکتی سریع و با فشار دکمه ای منتظر جدیدترین جوک های روز یا مطالب خنده آوری هستم که دوستانم برایم ارسال می کنند.گاهی اوقات آنقدر این جوک ها بامزه اند که با صدای بلند آن را در جمع خانواده تکرار می کنم و دوباره سیری می خندم.

ادامه مطلب ...
 
اینترنت چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
پنجشنبه, 05 مهر 1386 13:10

وقتی بخشی از بیانیه جامعه اطلاعاتی کمیسیون اروپا را مشاهده کردم،مبنی بر اینکه کودکان حق دارند آزادانه از اینترنت استفاده کنند،چت کنند،آموزش ببینند یا بازی کنند، اما برای استفاده آزاد شبکه ای باید در برابر خطرها یی که از سوی بزرگسالان آنها را تهدید می کند محافظت شوند؛ به فکر فرو رفتم که آیا اکثر کودکان و نوجوانان اطلاعات کافی از خطرهای اینترنت دارند؟

ادامه مطلب ...
 
جوان واينترنت چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
سه شنبه, 21 فروردين 1386 13:56
عصر جديد را عصر انقلاب در ارتباطات ناميده اند و روشنترين نشانه اين قرن انفجار اطلاعات است. در اين قرن اطلاعات، دانش و آگاهي، معادل توانايي انسان و بزرگترين سرمايه سازگاري او با دنياي جديد است .اينترنت به عنوان يك پديده جهان شمول امكان وفرصتي براي كاربران فراهم مي كند كه بتوانند تمام اطلاعات و خدمات مورد نياز خود را هر زمان ، هر كجا و به هر ميزان كه بخواهند، دريافت كنند . بنابراين در جهان امروز، فرهنگ رسانه اي با برتري رسانه اينترنت ، فراگيرترين و مسلط ترين فرهنگ تاثيرگذار در جامعه است. مركز ثقل اين تاثير روي نسل در حال رشد يعني نوجوانان و جوانان است. به عبارت ديگر بخش قابل توجهي از زندگي جوانان امروز را ارتباط با اينترنت تشكيل مي دهد. اما قبل از هر چيز بايد ديد كه اينترنت چيست وچه امكاناتي را در اختيار جوانان و كاربران آن قرار مي دهد؟
ادامه مطلب ...
 
ايرانی ها با اس ام اس چه می کنند؟ چاپ پست الكترونيكي
خواندنیها
يكشنبه, 08 بهمن 1385 01:35
يکشنبه 14 ژانويه 2007 - 24 دی 1385 - آرش بهمنش -خبرنگار در تهران
"اين اس ام اس، جنبه ورزشی داشت و تنها برای اين بود که از جايت بلند شوی و تحرک داشته باشی." پريسا که با شنيدن صدای زنگ اس ام اس، از جا پريده بود، با عصبانيت موبايلش را سر جايش می گذارد.
ادامه مطلب ...
 
نگاهي جديدبه اينترنت چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
پنجشنبه, 21 دی 1385 10:31

« يك دستگاه ارتباطات ومخابرات بين المللي به وجود آيد كه با سرعتي حيرت انگيز ونظم ترتيبي كامل به كار افتد ». واضح است كه آن دستگاهي كه دراين بيان به آن اشاره شده است، چيزي نيست جزاينترنت. وليكن جالب است بدانيم كه اين جمله كه قسمتي ازيك گفتار طولاني تراست، درحدود 50 سال پيش گفته شده است، درزماني كه شايدكامپيوترتازه پابه عرصة وجودنهاده،  به مقدار اندك ازآن موجودبوده وفقط افراد خاصي ازآن استفاده مي كرده اند وشايد هم اصلاً هنوز اختراع نشده بوده. هيچ انسان عاقل ودانشمندي باهرميزان ازعلم وآگاهي، هرگز قادر نبود تصور نمايد آن چه را كه امروزه معروف است به اينترنت، اين شبكة جهاني عظيم ارتباطات، ولي روشن وآشكار است كه درجملة مذكور، به ظهورچنين اسباب عجيب و غريبي خبر داده شده است ومردمان اين زمان ، ازپير و جوان وحتي كودكان، تحقق اين وعده را عموماً شاهد وناظرند وازآن استفاده مي نمايند. بسيارخوب، ازآن چه كه تا به حال گفته شد ويقيناً ارزش تفكر وانديشة بشري را هم دارد، مي گذريم وسخن را با موضوعاتي ديگر ادامه مي دهيم .

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 بعدي > پايان >>

صفحه 2 از 6

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar