آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8800859
بازديدکنندگان : 7092128

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

مطالب خواندنی از منابع دیگر

تکنولوژی و اینترنت

چهار مورد مهم در باره ي تلفن همراه
غبار روي صفحه مانيتور و تلويزيون از سمي ترين و آلوده‌ترين غبارهاست.
ايرانی ها با اس ام اس چه می کنند؟
اينترنتی‌ترين كشور خاورميانه
ايران در ليست کشورهای 'دشمن اينترنت'
ای ميل و پيام های متنی 'جايگزين نگارش'
وبلاگ، رسانه اطلاع رسان يا نظررسان؟
اختلاف جنسيتی در استفاده از اينترنت
اينترنت پرسرعت برای کاربر شخصی در ايران ممنوع شد
وبلاگ ايرانی: 60 هزار سردبير
اينترنت در دوران هشت ساله 'دولت اصلاحات'
وبگردی با نقاب: چالش تازه کاربران اينترنت
هشدار نسبت به 'تجزيه' اینترنت
تاسيس دادگاه ويژه برای دعاوی اينترنتی در ايران
کاهش سرعت برای اینترنت پرسرعت در ایران
فيلترينگ اينترنت: پالايش يا سانسور؟
تکنولوژی و اینترنت
وبلاگ وبلاگ نويسي چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
پنجشنبه, 21 دی 1385 10:13

الف)مقدمه:

وبلاگ هافضاهايامحيط هائي هستنددرشبكه ي ارتباطي جهاني كه مي توان درآن هادرباره ي يك موضوع معين ياچندموضوع مختلف مطلب نشرداد( ارسال كرد). برخلاف وب سايت هاي عادي، وبلاگ ها امكان تايپ وارسال سريع رافراهم مي سازندكه ممكن است ازهرجائي، درهرزماني وازهرمنبعي صورت گيرد. بهترين خاصيت وبلاگ هااين است كه مشوق بحث وگفتگووتبادل افكارتوسط مشاركين متعددونه فقط منتخبيني معدود، مي باشند. گاهي به وبلاگ « بلاگ» هم مي گويند وبه عمل ارسال ويانشرمطلب دريك وبلاگ نيزا غلب« بلاگ نويسي» گفته مي شود. درمحيط هاي آموزشي، به اين پديده « بلاگ آموزشي» ويا «بلاگ مدرسه اي» مي گويند.

ادامه مطلب ...
 
كاهش سرعت يا افزايش آن؟ چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
سه شنبه, 12 دی 1385 15:39

كاهش سرعت براي اينترنت پر سرعت در ايران.

اين تيتر يك خبر است. خبري كه بسياري را به تكاپو واداشته است.

همواره پشت كارهاي بزرگ و به وجود آمدن يك ابزار و وسيله براي سرعت و راحتي هرچه بيشتر انسان فكرهاي مثبت و منفي فراواني وجود داردكه گاهي قوت فكرهاي مثبت بيشتر و گاهي كمتر است.ولي در طول تاريخ بودند افرادي كه ابزارهايي را به وجود آوردند كه موجب تخريب افكار و جهان امروز شد.

ادامه مطلب ...
 
یک کلیک سرنوشت ساز چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
چهارشنبه, 08 آذر 1385 10:14
نگرشی به وضعیت کاربری نسل جوان از اینترنت در ایران
ادامه مطلب ...
 
سرزمين عجايب چاپ پست الكترونيكي
مقالات شما
چهارشنبه, 08 آذر 1385 10:11

فرض كن يك روز صبح از خواب بيدار شوي و از خانه بيرون روي و ببيني كه فروشگاه سر كوچه محصول جديدي را به بازار آورده. كنجكاو مي شوي و از فروشنده دربارة آن سؤال مي كني. فروشنده با آب و تاب از توانايي هايي كه اين محصول جديد در اختيار شما مي گذارد سخن مي گويد: با اين محصول مي توانيد در هر لحظه كه اراده كنيد در هر جمعي وارد شويد. مي توانيد به طور همزمان در چندين محل مختلف حضور داشته باشيد. مي توانيد نامرئي شويد و در يك مجلس بدون اينكه سايرين شما را ببينند به صحبت ها و مذاكرات آن ها گوش دهيد. مي توانيد تغيير جنسيت بدهيد و در قالب يك مرد يا يك زن و يا يك پير و يا يك جوان در چندين محل مختلف حاضر باشيد.  مي توانيد به درون خانه هاي افراد نفوذ كنيد و براي ساعاتي بدون آنكه دوستان و نزديكان آن ها متوجه شوند از طرف آن ها سخن بگوييد و سخناني را كه به آن ها مي گويند بشنويد. خلاصه مي توانيد در يك لحظه هم در صومعه باشيد و هم در بتكده و هم در مسجد و هم ميخانه .

ادامه مطلب ...
 
اينترنتی‌ترين كشور خاورميانه چاپ پست الكترونيكي
خواندنیها
جمعه, 19 آبان 1385 13:04

Fri / 10 11 2006 / 10:10

خبرگزاری فارس: تعداد كاربران اينترنت ايران طی سالهای ٢٠٠٠ تا ٢٠٠٦ ميلادی با رشد ٣٠ برابری از ٢٥٠ هزار كاربر به هفت ميليون و ٥٠٠ هزار نفر رسيده و به اين ترتيب ايران در خاورميانه رتبه نخست رشد كاربران اينترنتی را به خود اختصاص داده است.

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 بعدي > پايان >>

صفحه 3 از 6

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar