آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8697369
بازديدکنندگان : 6995129

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

مقاله های ارسالی

فقر
احياي ايران
جراحی اندیشه
آينده پژوه
چت : مفید یا مضر
مشكل هويت و بي هدفي
اعلاميه حقوق بشر و ...
نقدي بر آموزش و پرورش در ايران
تأثير گذاري بر انديشه و كنش فردي از طريق گروههاي كوچك
آب در كوزه و ما تشنه لبان مي گرديم
نگاهي ساده به مسائل ايران
مشورت خانوادگي
لزوم وجود اديان
قانون و قانونمندي
جوان و مفهوم وسيع تر از اشتغال
برخي بيم ها در تأمين خا نواده
هرمشكلي آسون ميشه؛ اگه...
كجاست يك گوش شنوا؟
فقدان روابط عاطفي بين نسل ها
عامل نظام گسيختگي ياعامل پيشرفت و تكامل؟
شيريني علم وتلخي تحصيل
بياييد با پدر و مادرانمان آشتي
اينم از كنكوروتحصيلات
تحصيلات عالي
رو پيشنهادم فك كنين ..!!
آنچه در بازپروري معتادان بايد حتمأ لحاظ گردد
محله فقير نشين
اخلاق منفعل واخلاق فعال
به توسعه چگونه مي نگريم ؟
چگونه مي توان راه درست انجام دادن هر كاري را پيدا كرد ؟
در اصطلاحاتي كه به كار مي بريم دقت كنيم
دروغ فتنه انگيز
بررسي مسئله طلاق يا از هم گسيختگي
تأملي بر نقشهاي اجتماعي زنان و مردان
پرتو اميد
گنه کرددربلخ آهنگری
جواهر وجود انسان
روابط والدين و جوانان
درد دل
واژه اي در قفس است
والدين نازنينم، چقدرعزيزيد
بحران هويت
جوان وهدف زندگي
بي توجهي به ارزشها
تفكر
ارزش زندگي و جنگ
جوانان وجواني
ماجراهاي اتوبوس شماره13 - قسمت اول
ماجراهاي اتوبوس شماره13 - قسمت دوم
بي بندوباري معصومانه

مطالب خواندنی از منابع دیگر

راز خنده
مقالات شما
شنبه, 26 آبان 1386 20:10

ز چه رو میخندی؟

دوستی پرسید از من به عتاب:

تو که سقفی به سرت نیست

از زر و زیور و تفریح و تجمل خبرت نیست

به چه دل می بندی؟

راز کارت در چیست که چنین خرسندی؟

ادامه مطلب ...
 
سياست و پرسشهاي يك جوان-1
مقالات شما
جمعه, 30 شهریور 1386 19:02

مدتها برايم سؤال بود كه چرا پدر و مادرم دوست ندارند در سياست دخالت كنند؟ هيچ وقت در خانه ي ما عليه حزبهاي سياسي چيزي گفته نمي شود؟ چرا كارهاي آنها اصلاً براي پدر و مادرم مهم نيست؟ چه عيبي دارد كه در سرنوشت كشورمان شركت كنيم؟ چرا بايد انسانهايي كه مطيع حكومت كشورشان هستند و به حكومت احترام مي گذارند، در فعاليتهايي كه به بهتر شدن اوضاع كشور كمك مي كنند، شركت نكنند؟ آيا آنها انسانهاي بي مسئوليتي هستند؟

ادامه مطلب ...
 
چه بايدكرد؟
مقالات شما
سه شنبه, 20 آذر 1386 09:07

به نظر میآید که این سؤال بسیار اساسی است، ولی اگرکمی دقیق تر بنگریم متوجه خواهیم شد که این سؤال ثانویست، یعنی سؤالی مهم تر قبل از پرداختن به این که چه باید کرد وجود دارد مشکل چیست؟ و اگر ما به این پرسش جواب درست، دقیق و کامل بدهیم به جواب چه باید کرد هم نزدیک تر می شویم زیرا تشخیص، نیمی از درمان است و گاه تمام درمان.

ادامه مطلب ...
 
اغماء
مقالات شما
سه شنبه, 20 آذر 1386 08:55

يادم مي آيد يكي از دوستان مسلمانم مي گفت حضرت زرتشت پيامبر بر حقي نبوده است، چون پيروانش دو جور خدا دارند: اهورامزدا يعني خداي خوبي و اهريمن يا شيطان، پس زرتشتيان مشرك هستند. البته در اينجا نمي خواهم در مورد حضرت زرتشت و عقايد پيروانش صحبت كنم، آنچه مرا به ياد این سخنِ دوست عزيزم انداخت، سريال اغماء بود. شباهتي بين عقيده ي زرتشتيان به وجود اهورا مزدا واهريمن با ماجراي الياس و خدا نمي بينيد؟

ادامه مطلب ...
 
براي من تابوت نسازيد
مقالات شما
سه شنبه, 01 آبان 1386 12:42

وقتی که بابک جریان زمین خوردنش را تعریف کرد، نتوانستم جلوی خودم را بگیرم و به شدت خندیدم. اما وقتی چشمم به اخمهای مامان افتاد، خنده ام خشک شد. مهمانان که رفتند، فوری گفت: "چند بار باید بهت بگم اینقدر بلند نخند. اصلاً از همون موقع که بهت اجازه دادم جلوی مهمونا بلوز قرمز بپوشی می دونستم امشب یه مشکلی پیش می آد. آخه تو چرا به فکر خودت نیستی؟"

ادامه مطلب ...
 
ازدواج موقت
مقالات شما
پنجشنبه, 12 مهر 1386 00:53

وقتی حدود یک ماه پیش لینکی با عنوان ازدواج موقت دریافت کردم و سری به آن وبلاگ زدم، آنچه را جلوی چشمانم می دیدم باور نمی کردم. دردی سنگین را روی سینه ام احساس می کردم. چطور ممکن است انسان هاییاینچنین نادان، در قرن بیست ویکم و وجود داشته باشند که فقط می خواهند خودشان را فریب دهند و اعمال فاسد خود را توجیه کنند. انسان هایی که به اسم دين وشرع و سنت، می خواهند امیال نفسانی خود را ارضا کنند.

ادامه مطلب ...
 
بهترین هدایت
مقالات شما
پنجشنبه, 05 مهر 1386 13:41

لحظه ای بایست! دنیا به کجا می رود ؟ این همه انسان به کدام سمت و به سوی کدامین هدف در حال دویدن هستند؟و... آیا تا حال با خود اندیشیده ای که آنچه امروزه مردم می پرستند، نجات دهنده ی آنهاست یا نه؟ آیا این همه جنگ و ستیز نهایتاً اتحاد و دوستی را به ما می دهد؟ آیا کودکان و نوجوانان امروز ما آینده درخشانی را به دفتر تاریخ هدیه می دهند؟ و آیا های دیگر که هر کدام جواب هایی دارند که فقط به اندیشه و عمل نیازمند است.

ادامه مطلب ...
 
حیات نسل جوان(مؤثريم يامتأثر)
مقالات شما
پنجشنبه, 05 مهر 1386 13:35

چهار چيز را در نظر بگيريد. تخم مرغ، هويج، دانه قهوه در برابر آب جوش . تخم مرغ در برابر آب جوش سفت مي شود و هويج در برابر آب جوش نرم مي شود . اما دانه قهوه طعم و بوي خود را به آب جوش مي دهد . در دو مورد اول، هويج و تخم مرغ ماهيت خود را در برابرآب جوش تغيير مي دهند اما در مورد دانه قهوه، اوست كه ماهيت آب جوش را تغيير مي دهد.  

ادامه مطلب ...
 
از دماغ فیل افتاده!
مقالات شما
پنجشنبه, 05 مهر 1386 13:18

از دماغ فیل افتادن، یکی از مثل هایی است که برایم جالب و البته مسخره بود. هنگامی که داستانی که از آن نشأت گرفته است را شنیدم برایم خنده دار تر شد. شاید شنیدنش برای شما هم جالب باشد که این مثل را به کشتی نوح پیامبر نسبت داده اند.

ادامه مطلب ...
 
افسردگی بیماری هزاره ي جدید
مقالات شما
پنجشنبه, 05 مهر 1386 13:15
افسردگي بیماری هزاره جدید است که گریبان گیر تمام کشورهای پیشرفته و در حال توسعه شده و هر کشوری به نوعی با آن درگیر است. متأسفانه آمارهای جهانی نشان می دهند که 25 درصد جمعیت هر کشور به این بیماری دچار هستند، به گونه ای که از هر 4 نفر یک نفر به این بیماری در درجات مختلف از خفیف تا شدید، مبتلا مي باشد. این است بیماری افسردگی.
ادامه مطلب ...
 
اینترنت
مقالات شما
پنجشنبه, 05 مهر 1386 13:10

وقتی بخشی از بیانیه جامعه اطلاعاتی کمیسیون اروپا را مشاهده کردم،مبنی بر اینکه کودکان حق دارند آزادانه از اینترنت استفاده کنند،چت کنند،آموزش ببینند یا بازی کنند، اما برای استفاده آزاد شبکه ای باید در برابر خطرها یی که از سوی بزرگسالان آنها را تهدید می کند محافظت شوند؛ به فکر فرو رفتم که آیا اکثر کودکان و نوجوانان اطلاعات کافی از خطرهای اینترنت دارند؟

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 بعدي > پايان >>

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar