آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8033179
بازديدکنندگان : 6377615

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

مقاله های ارسالی

مقالات شما

فقر
اعلاميه حقوق بشر و ...
تأثير گذاري بر انديشه و كنش فردي از طريق گروههاي كوچك
آب در كوزه و ما تشنه لبان مي گرديم
نگاهي ساده به مسائل ايران
قانون و قانونمندي
عامل نظام گسيختگي ياعامل پيشرفت و تكامل؟
محله فقير نشين
به توسعه چگونه مي نگريم ؟
گنه کرددربلخ آهنگری
عشاق خياباني
درجستجوي هويت
به جرم جواني
وسائل ارتباط جمعي
تاریخ عزیز، ما رابه کجا می بری؟
اتاق گفتگو
نگاهی کوتاه به وضعیت کنونی قشر جوان ایرانی در روزگار ما
رقص نور در آئينه ء وجود
فقروتنگدستي
فقر و پيامدهاي آن
مهريه هنگفت وخانه تهي
مرگ بار تر از بم
در حاشیه انتخابات
یلدا و والنتاين
آيا نجابت قالب خاصي دارد يا اينكه من وتو براي آن قالبي ايجاد كرده ايم؟
نگاهي به انتخابات
رستم واسفندیارقرن بیست ویکم
پول سرنوشت ساز است !
فقراامانت منند
سرگشتگي
اچ آی وی مثبت هاسلام
بی عشق جهان مرده است
احیای ایران عزیزم
احیای ايران
ازتنبیه تاتغییر
سرگذشت دودانه
ثروتمندبودن
ايجادروابط اجتماعي مناسب
روسپيگري
دانه ي خردل
حرف دهنتو بفهم
همجنسگرايي ازنظرگاه تعاليم بهائي
دردي جانكاه
شايعه وتئوري توطئه
گردن بي طمع
من به عنوان يك جوان چه كاري براي اطرافيانم كردم؟
ياشانس ويااقبال(قسمت دوم)
ظهور و سقوط امپراتوري هاي ميليارد دلاري
يك سبد گل
گوش كن وتفكرنماكه چه سان بايدزيست

مطالب خواندنی از منابع دیگر

مقالات شما

مقالات شما
من به عنوان يك جوان چه كاري براي اطرافيانم كردم؟ چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط ايراندوست   
پنجشنبه, 10 خرداد 1386 08:43

نمي دونم دقيقاً چند هفته يا چند روز پيش بود كه داشتم از پيش دانشگاهي با اتوبوس برمي گشتم . داشتم در مورد كنكور فكر مي كردم؛ اينكه خيلي از وقتم رو گرفته . داشتم فكر مي كردم كه اين هفته سنجش دارم كه ديدم يكي از دوستام " سي دي مَن " توي گوشش گذاشته و داره كله اش رو با اون تكون مي ده ، مثل اينكه توي استوديوي ظيط آهنگ هست و داره اون آهنگ رو خودش مي خونه . بهش گفتم بده ببينم داري چي گوش ميدي ؟   گفت بيا گوش بده ، اين " هيچ كس " هست ، يه خواننده ي رپ خون . گفتم نمي خواد به من بگي . من خودم شعرهاي "امزيپر" و بعضي موقع ها " هيچ كس " و " لينكينگ پارك " رو گوش مي دم . گفت پس اين رو هم گوش كن؛ جديد ساخته شده . گوشي رو گذاشتم توي گوشم . فقط اين كلمات از اون شعر يادم مونده:

ادامه مطلب ...
 
گردن بي طمع چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط سپيدار   
پنجشنبه, 13 ارديبهشت 1386 23:07

مجله اینترنتی فریا در اشاره به روشهایی برای پس انداز از یک کارشناس اقتصاد و امور مالی، نقل کرده بود "اگر زمان نسبتا زیادی را به کاری که آنرا "وقت گذرانی" می نامیم سپری می کنید و درطی آن مسلما پول خرج می کنید، باید تغییر روش داده و از وقت خود برای انجام کارهاییکه درآمدی هم نصیب شما می کنند استفاده کنید"

ادامه مطلب ...
 
دردي جانكاه چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط عاليه هستي   
پنجشنبه, 13 ارديبهشت 1386 22:27

به هر گوشه که می نگرم جز سیاهی و تیرگی چیزی به چشم نمی خورد ، به گوشه گوشه ی این ایران عزیز که می نگرم با چشمانی اشک بار شاهد تصاویری اسف بار می باشم و در کناری می نشینم و به این وقایع هولناک می اندیشم. می اندیشم که چه چیزی تا این حد باعث سرگردانی و فساد می گردد ، می اندیشم به ایران متمدنی که هزاران دانشمند و شاعر و محقق در دامان صفا و محبت خود پرورش داد و زمانی مهد علم و تمدن و فرهنگ گشت؛ امااکنون نسل این دانشمندان و شاعران آیا این تمدن و فرهنگ گرانقدر را حفظ نمودند؟ ایرانی که وسعتش به وسعت دل های مردم باصفایش بود و از فساد اخلاقی و اجتماعی و اقتصادی کمتر سخنی به میان می آمد به چه بلایی گرفتار آمده که تنها وسعت ظاهریش را حفظ کرده و از وسعت دل ها خبری نیست.

ادامه مطلب ...
 
همجنسگرايي ازنظرگاه تعاليم بهائي چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط پويا-ش   
چهارشنبه, 12 ارديبهشت 1386 00:00

از ویژگی های برجسته تعالیم اجتماعی آیین بهایی ، توجه به جامعه و مسیر پیشرفت آن در عین احترام گذاشتن به فردیت و آزادی های فردی است . به دیگر زبان دیانت بهایی نه نظامی صرفا فردگرا نظیر انظمه دمکراتیک و بورژوایی غربی را توصیه می کند و نه به نظامهای جامعه گرایی چون نظامهای مارکسیستی مشروعیت می دهد . فرد و جامعه بر اساس تعالیم بهایی هر کدام جایگاه و منزلت رفیع خود را داشته و هیچ یک مانع پیشرفت دیگری نمی شوند . بر همین مبنا دیانت بهایی بسیاری از آزادی های فردی افراطی را همانقدر محکوم می شمرد که عدم آزادی های ضروری بشری را .

ادامه مطلب ...
 
دانه ي خردل چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط نغمه-ن   
سه شنبه, 11 ارديبهشت 1386 23:39

آيا تا به حال دچار غم و ناراحتي شده‌ايد؟ آيا احساس دلسردي كرده‌ايد؟ آيا شرايط ناراحت كننده يا اخلاق و عادت ناخوشايندي داشته‌ايد كه بخواهيد آن را تغيير بدهيد و نتوانيد؟ در اين صورت اين داستان را بخوانيد. چيزي كه از آن ياد گرفته‌ام به من خيلي كمك كرده است، اميدوارم بتواند به شما هم كمك كند.

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 بعدي > پايان >>

صفحه 13 از 20

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar