آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8687407
بازديدکنندگان : 6985333

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

سرزمين عجايب چاپ پست الكترونيكي
چهارشنبه, 08 آذر 1385 10:11
تعداد بازدید :5624

فرض كن يك روز صبح از خواب بيدار شوي و از خانه بيرون روي و ببيني كه فروشگاه سر كوچه محصول جديدي را به بازار آورده. كنجكاو مي شوي و از فروشنده دربارة آن سؤال مي كني. فروشنده با آب و تاب از توانايي هايي كه اين محصول جديد در اختيار شما مي گذارد سخن مي گويد: با اين محصول مي توانيد در هر لحظه كه اراده كنيد در هر جمعي وارد شويد. مي توانيد به طور همزمان در چندين محل مختلف حضور داشته باشيد. مي توانيد نامرئي شويد و در يك مجلس بدون اينكه سايرين شما را ببينند به صحبت ها و مذاكرات آن ها گوش دهيد. مي توانيد تغيير جنسيت بدهيد و در قالب يك مرد يا يك زن و يا يك پير و يا يك جوان در چندين محل مختلف حاضر باشيد.  مي توانيد به درون خانه هاي افراد نفوذ كنيد و براي ساعاتي بدون آنكه دوستان و نزديكان آن ها متوجه شوند از طرف آن ها سخن بگوييد و سخناني را كه به آن ها مي گويند بشنويد. خلاصه مي توانيد در يك لحظه هم در صومعه باشيد و هم در بتكده و هم در مسجد و هم ميخانه .

ممكن است در اولين وهله از شنيدن امكاناتي كه اين محصول جديد به تو مي دهد هيجان زده شوي. علي الخصوص كه مي بيني با قيمتي بسيار ارزان در اختيار تو و سايرين قرار داده شده. اما رفته رفته ترس و اضطراب و احساس ناامني تو را احاطه مي كند، چه كه مي بيني ساير افراد نيز با اندك هزينه اي به اين محصول جديد دسترسي د ارند. خطرات زيادي تو و خانواده ات را تهديد مي كند. آيا ديگر مي تواني به مخاطبين خود اعتماد داشته باشي؟ آيا حتي مي تواني جنسيت و سن طرف مقابل گفتگو را به درستي حدس بزني؟ آيا ديگر صحبت و مكالمه خصوصي معنا دارد؟ آيا قوانين و قواعد اخلاقي قديم ديگر در اين دوران جديد كاربرد خواهد داشت؟

 كساني كه با اينترنت و فضاي مجازي آشنا هستند چندان از شنيدن امكانات اين محصول جديد تعجب نمي كنند و حتي خود آنان ممكن است بسياري از موارد فوق را تجربه كرده باشند. سالهاست كه استفاده كنندگان از اينترنت و سرويس هاي مختلف آن از امكاناتي كه در بالا برشمرديم برخوردارند. اگر در گذشته پدر و مادر مي توانستند رفت و آمد فرزندان خود را كنترل كنند، امروزه فرزند آنان در هنگام شب و در اتاق خواب خود پذيراي صدها نفر افراد غريبه از اقصي نقاط جهان هستند. سوالي كه در اينجا مي خواهيم پاسخي براي آن پيدا كنيم اين است: در جهاني كه ما امروزه وارث آن هستيم ، چه قواعد و قوانين فردي و اجتماعي مي تواند جامعه را حفظ كند، افراد را از خطراتي كه آن ها را تهديد مي كند در امان نگاه دارد و سعادت و شادكامي جامعه را تضمين نمايد؟ ظرات خود را براي ما بنويس:

افزودن جدید
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
قالب نوشته:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
بهرنگی |1385-11-30 06:20:22
قلم خوبی داری !
کمی بیشتر بنویس استعداد بسط
دادن به موضوعات در تو نهفته است.
از آن
استفاده کن

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar