آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8696992
بازديدکنندگان : 6994759

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

كاهش سرعت يا افزايش آن؟ چاپ پست الكترونيكي
سه شنبه, 12 دی 1385 15:39
تعداد بازدید :5543

كاهش سرعت براي اينترنت پر سرعت در ايران.

اين تيتر يك خبر است. خبري كه بسياري را به تكاپو واداشته است.

همواره پشت كارهاي بزرگ و به وجود آمدن يك ابزار و وسيله براي سرعت و راحتي هرچه بيشتر انسان فكرهاي مثبت و منفي فراواني وجود داردكه گاهي قوت فكرهاي مثبت بيشتر و گاهي كمتر است.ولي در طول تاريخ بودند افرادي كه ابزارهايي را به وجود آوردند كه موجب تخريب افكار و جهان امروز شد.

آري هميشه اينگونه بوده است. هميشه از همه چيز مي توان هم در جهت مثبت و هم در جهت منفي استفاده نمود. اما هميشه اين سؤال مطرح است كه آيا آن وسيله خوب است يا بد؟ يكي از اين ابزار رايانه و اگر بهتر بگوييم اينترنت است،كه انسان با به وجود آوردن آن گام مهمي را در عرصه ي تكنولوژي و پيشرفت علم برداشت، اما امروزه مي بينيم كه اين تكنولوژي ساخته ي دست انسان چگونه بسياري از جوامع را به فساد اخلاقي دچار نموده است. پس چه كنيم؟ آيا اينترنت كه امروزه نياز هر جامعه ايست مناسب است يا خير؟

چيزي كه مهم است چگونه استفاده كردن از تكنولوژي ست.چيزي كه مهم است ديدگاه ما نسبت به استفاده از آن است. چيزي كه مهم است فرهنگ سازي جامعه نسبت به بكار بردن آن است. مهم اين نيست كه راهي را پيدا كنيم تا جوانان يك جامعه را از آن دور نماييم تنها به دليل اينكه ممكن است تعدادي افراد سودجو آن را در جهت منافع خود به كار گيرند چرا كه كم نيستند مزايايي كه اينترنت و استفاده از آن مي تواند داشته باشد و شايد امروزه پيشرفت هر ملت و هر جامعه اي به آن متكي ست بلكه مهم اين است كه جوانان خود را از مزاياي آن آگاه سازيم و روش استفاده ي صحيح از اينترنت را در جامعه پايه گذاري كنيم و گسترش دهيم.زيرا كه اينترنت تنها، وسيله ايست براي ايجاد ناهنجاري هاي اخلاقي و پايه و اساس اين ناهنجاري ها در فكر آدمي ست. چرا كه مطمئناً اگر اينترنت نبود انسان وسيله ي ديگري براي اعمال افكار خود به وجود مي آورد و مشكلات روز به روز افزايش مي يافت. پس بياييم افكار را تغيير دهيم. بياييم علم را با دين همگام كرده و در جهتي مثبت گام برداريم. بياييم اينترنت و امثال آن را وسيله اي كنيم در جهت تقويت اخلاقيات و به همراه آن علم.

پس كم كردن سرعت اينترنت پر سرعت نه تنها دردي از درد هاي بشري را دوا نمي كند بلكه انگيزه ي جوانان را به سوي فسادهاي اخلاقي بيشتر نموده و موجب مي شود از طرق مختلف ديگري به افكار خود جامه ي عمل بپوشانند.

 

افزودن جدید
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
قالب نوشته:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
eblis  - s |1386-11-15 11:17:32
خوب بود

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar