آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8852556
بازديدکنندگان : 7139426

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

جراحی اندیشه چاپ پست الكترونيكي
چهارشنبه, 21 فروردين 1387 10:41
تعداد بازدید :5480

هی می پرسد: «به نظرت سوراخ هاش اندازه ی هم دراومده؟»

می گویم: «آخه زیر این همه چسب و گچ و دم و دستگاه، من چه جوری بفهمم؟!»

می پرسد: «حالا طبیعی شده به نظرت؟ سرش رو که خیلی بالا نداده؟ راستش رو بگو... .»

می گویم: «بزار از گچ در بیاد، بعداً معلوم می شه. تازه یکی دوسالی هم طول می کشه تا ورمش بخوابه.»

از همه ی درد و رنجی که برای عمل دماغش کشیده که بگذریم، از آن کبودی های زیر چشمش هم که صرف نظر کنیم، از شب بیداری ها و استرس هایی که وارد آمده هم اگر چشم پوشی کنیم، دماغش آن قدرها هم از رده خارج نبود. به هر حال به قول معروف کک به شلوارش افتاد و دماغ مبارک را سپرد به تیغ جراحی. خدا را شکر که آن قدر پول داشت تا خرج و مخارج بیمارستان و عمل را بدهد و شرمنده نشود. خدا را شکر که حالا با اعتماد به نفس کامل راه می رود و قدم برمی دارد. از متلک های این و آن که هر کدام حرفی درباره ی دماغش می زدند خبری نیست. خدا را شکر که حالا احساس می کند زیباتر و جذاب تر شده است.

خاله هما که از پولداران فامیل است، صورتش را جراحی کرده و کلی جوان تر شده است. خودش می گوید که خرج عملش پنج میلیون شده، ولی دخترش اظهار می کند که نه میلیون داده، ولی به همه می گوید پنج میلیون شده است.

مرتب راه می رود و می گوید: «خدا رو شکر برام طبیعی عمل کرده، اصلاً معلوم نیست رد تیغش.»

ما هم که ندید بدید. هی این طرف صورتش را نگاه می کنیم، هی آن طرفش را تا ببینیم از چیزی سر در می آوریم یا نه.

تازه می خواهد شکمش را هم که خیلی بزرگ شده عمل کند و ساکشن بیندازد. خوش به حالش که این قدر تحمل درد را دارد و شجاع است.

فکر می کنم این همه زیبایی که با پول می شود به دست آورد چه قدر شیرین و دل انگیز و دلچسب است. این همه اعتماد به نفس که آدم روزی نداشته و حالا می تواند به آن ببالد مایه ی شادمانی است. کاش یک نفر هم پیدا شود و بگوید که چه قدر پول کتاب هایش را داده و چه قدر نمره ی چشمش بر اثر مطالعه بالا رفته است. کاش یک نفر هم بیاید و از تحقیقات و پژوهش هایی که کرده، حرف بزند، کاش یک نفر بیاید و از پیشرفت اندیشه و دانشش بگوید.

کاش عمل زیبایی فکر و ساکشن شعور هم داشتیم.
افزودن جدید
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
قالب نوشته:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar