آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8800433
بازديدکنندگان : 7091702

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

خواندنیها
ای ميل و پيام های متنی 'جايگزين نگارش' چاپ پست الكترونيكي
چهارشنبه, 17 آبان 1385 13:40
کاهش دست نويسی و رشد فراگير ای ميل و پيام های متنی تلفنی، به عنوان برجسته ترين نتايج يک تحقيق تازه در مورد نحوه استفاده از رسانه ها در عصر ديجيتال مطرح شده اند.

ادامه مطلب ...
 
وبلاگ، رسانه اطلاع رسان يا نظررسان؟ چاپ پست الكترونيكي
سه شنبه, 16 آبان 1385 16:19

مسعود بهنود
روزنامه نگار مستقل

سايت فارسی بی بی سی به بهانه سومين سال معرفی شدن وبلاگ به جامعه فارسی زبان، مجموعه گفتارهايی از دست اندرکاران اين رسانه جديد منتشر می کند که هدف از آن بررسی جنبه های مختلف وبلاگ نويسی ايرانی و فارسی است. وبلاگ يکی از مردمی ترين رسانه های مدرن است که محبوبيت فوق العاده ای در بين جوانان ايرانی پيدا کرده است تا حدی که مجموعه وبلاگ های فارسی را از نظر شمار در مقام چهارم جهان قرار داده است.

گفتار مسعود بهنود روزنامه نگار با سابقه ايرانی که خود وبلاگ پرخواننده ای دارد ارزيابی اوست از پيوند وبلاگ و ژورناليسم خاصه از منظر اطلاع رسانی:

ادامه مطلب ...
 
اختلاف جنسيتی در استفاده از اينترنت چاپ پست الكترونيكي
دوشنبه, 15 آبان 1385 19:09

تقسيم بندی های جنسيتی در استفاده از اينترنت نيز خودنمايی می کنند هرچند بر اساس نتايج تحقيقات انجام شده تفاوت در ميزان استفاده زنان يا مردان از اينترنت نيست.

ادامه مطلب ...
 
اينترنت پرسرعت برای کاربر شخصی در ايران ممنوع شد چاپ پست الكترونيكي
پنجشنبه, 11 آبان 1385 21:30
از اين پس کاربران شخصی در ايران نمی‌توانند به اينترنت پرسرعت بالاتر از ۱۲۸ کيلوبيت دسترسی داشته باشند.
ادامه مطلب ...
 
وبلاگ ايرانی: 60 هزار سردبير چاپ پست الكترونيكي
پنجشنبه, 11 آبان 1385 17:54

20:03 گرينويچ - چهارشنبه 17 نوامبر 2004

مهدی جامی
دبير مجموعه

سايت فارسی بی بی سی به بهانه سومين سال معرفی شدن وبلاگ به جامعه فارسی زبان، مجموعه گفتارهايی از دست اندرکاران اين رسانه جديد منتشر می کند که هدف از آن بررسی جنبه های مختلف وبلاگ نويسی ايرانی و فارسی است. وبلاگ يکی از مردمی ترين رسانه های مدرن است که محبوبيت فوق العاده ای در بين جوانان ايرانی پيدا کرده است تا حدی که مجموعه وبلاگ های فارسی را، که متجاوز از 60 هزار صفحه فعال است، از نظر شمار در مقام چهارم جهان قرار داده است.

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 بعدي > پايان >>

صفحه 2 از 4

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar