آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8696803
بازديدکنندگان : 6994570

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

خواندنیها
چهار مورد مهم در باره ي تلفن همراه چاپ پست الكترونيكي
سه شنبه, 11 خرداد 1389 12:40

اقداماتی وجود دارد که می توان در مواقع فوری و ضروری انجام داد. موبایل شما می تواند یک نجات دهنده زندگی یا یک ابزار فوری برای نجات باشد. اول وضعيت فوق العاده شماره تلفن وضعيت فوق العاده در كشورهاي جهان 112 است. در ایران نیز اگر شما حتی در یک مکان خارج از محدوده شبکه موبایل خود قرار داشته باشید، شماره 112 را بگیرید، موبایل در هر شبکه موجود جستجو می کند تا یک تماس وضعيت فوق العاده برای شما برقرار کند. (پلیس، اورژانس، آتش نشانی یا...) و جالب اینکه این شماره حتی زمانیکه صفحه کلید قفل است نیز کار می کند. امتحان کنید. حتی با گوشی بدون سیم کارت نیز میتوانید به شماره 112 زنگ بزنيد.

ادامه مطلب ...
 
غبار روي صفحه مانيتور و تلويزيون از سمي ترين و آلوده‌ترين غبارهاست. چاپ پست الكترونيكي
چهارشنبه, 24 مهر 1387 02:41

به نقل از سايت اطلاعاتي فني ايران، پژوهشگران معتقدند، غبار روي مانيتور رايانه‌ها داراي مواد شيميايي موثر در بروز عارضه‌هاي گوناگون از قبيل اختلال در توليد مثل و بيماري‌هاي عصبي است که مي‌تواند بسيار خطرآفرين باشد‌. اين غبارها در مانيتورهاي صفحه مسطح يا در اصطلاح فلت بسيار سمي‌تر است.
پژوهشگران توصيه کردند کاربران رايانه از تماس دست با صفحه مانيتور خودداري کنند يا يا يک روز در ميان صفحه آن را با دستمال مرطوب پاک کنند

ادامه مطلب ...
 
ايرانی ها با اس ام اس چه می کنند؟ چاپ پست الكترونيكي
يكشنبه, 08 بهمن 1385 01:35
يکشنبه 14 ژانويه 2007 - 24 دی 1385 - آرش بهمنش -خبرنگار در تهران
"اين اس ام اس، جنبه ورزشی داشت و تنها برای اين بود که از جايت بلند شوی و تحرک داشته باشی." پريسا که با شنيدن صدای زنگ اس ام اس، از جا پريده بود، با عصبانيت موبايلش را سر جايش می گذارد.
ادامه مطلب ...
 
اينترنتی‌ترين كشور خاورميانه چاپ پست الكترونيكي
جمعه, 19 آبان 1385 13:04

Fri / 10 11 2006 / 10:10

خبرگزاری فارس: تعداد كاربران اينترنت ايران طی سالهای ٢٠٠٠ تا ٢٠٠٦ ميلادی با رشد ٣٠ برابری از ٢٥٠ هزار كاربر به هفت ميليون و ٥٠٠ هزار نفر رسيده و به اين ترتيب ايران در خاورميانه رتبه نخست رشد كاربران اينترنتی را به خود اختصاص داده است.

ادامه مطلب ...
 
ايران در ليست کشورهای 'دشمن اينترنت' چاپ پست الكترونيكي
پنجشنبه, 18 آبان 1385 10:35
15:09 گرينويچ - سه شنبه 07 نوامبر 2006 - 16 آبان 1385

سازمان گزارشگران بدون مرز در گزارش اخير خود از ايران به عنوان يکی از 13 کشوری که به آنها لقب 'دشمنان اينترنت' داده، نام برده، اما در عين حال نوشته است که برخورد با وبلاگ نويسان در اين کشور به نظر بهبود پيدا کرده است.

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 بعدي > پايان >>

صفحه 1 از 4

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar