آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8689667
بازديدکنندگان : 6987573

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

خواندنیها
"همه کنجکاوند چرا پدر و مادر آدم طلاق گرفتند" چاپ پست الكترونيكي
يكشنبه, 08 بهمن 1385 02:08
چهارشنبه 15 نوامبر 2006 - 24 آبان 1385 - ناهيد کشاورز - روزنامه نگار

"ابراهيم"، به قول خودش بچه طلاق است؛ ۱۲ سال قبل وقتی ۴ ساله بوده پدر و مادرش از هم جدا شده اند؛ با مادرش که کارمند است در ايران زندگی می کند و از اينکه پدرش به صرافت نيفتاده که او را از مادرش بگيرد، خوشحال است .

ادامه مطلب ...
 
دو روی يک سکه: مادر ایرانی، مادر بریتانیایی چاپ پست الكترونيكي
يكشنبه, 08 بهمن 1385 01:46

 دوشنبه 11 دسامبر 2006 - 20 آذر 1385 - مريم زهدی - روزنامه نگار مسائل اجتماعی

بر اساس مطالعات و بررسی های موجود، با وجود اختلاف فرهنگها ، آداب و رسوم و در نتیجه شیوه زندگی انسانها در نقاط مختلف جهان، برخی همگونی ها در نسلهای مشترک غیر قابل انکارند.

بعضی صاحبنظران معتقدند، از آنجایی که جهان امروز به طور کلی تکنولوژی زده تر و ماشینی تر می شود، شکاف بین عواطف افراد از جمله والدین با بچه ها بیشتر می شود.

ادامه مطلب ...
 
طلاق راه حل است یا فاجعه؟ چاپ پست الكترونيكي
سه شنبه, 30 آبان 1385 19:45
ميزان طلاق در ايران افزايش يافته است

بر اساس آخرين بررسی های مرکز آمار ايران، ميزان طلاق در ايران در سال های اخير افزايش يافته است.

بر اساس اين اطلاعات، تعداد طلاق در ايران از زير هشت درصد در سال ۱۳۷۷ اينک به بالای ده درصد در سال رسيده است.

ادامه مطلب ...
 
زوج یابی اینترنتی! چاپ پست الكترونيكي
جمعه, 19 آبان 1385 08:30

پنج شنبه 18 اوت 2005 - بهزاد بلور

جعفر ساوالان پور اردبیلی روحانی است 41 ساله. چند سالی هست ایشون یک سایت اینترنتی را راه اندازی کرده با هدف مشاوره دادن و کمک کردن به کسانیکه به دنبال ازدواج (فقط از نوع دائمیش) و تشکیل یک زندگی مشترک هستن. سیل درخواست جویندگان عشق به سایت اینترنتى ایشون هر روز داره بیشتر میشه و و تا بحال خیلیها از طریق آقای اردبیلی به همدیگر رسیدن.

ادامه مطلب ...
 
ما رابطه جنسی نمی خواهیم! چاپ پست الكترونيكي
سه شنبه, 16 آبان 1385 16:28

امروزه نوجوانها در بریتانیا بیش از هر زمان دیگه ای دارن روابط جنسی را از سنین پایین تری تجربه می کنن. بارداری ناخواسته و بیماریهای مقاربتی هم در بیشترین میزان خودشه.

ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 بعدي > پايان >>

صفحه 3 از 3

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar