آمار سایت

مندرجات : 721
تعداد نمایش مندرجات : 8689574
بازديدکنندگان : 6987480

قسمتهای سایت

مقالات شما
خواندنیها

عضویت در خبرنامه

خواندنیها
زير ۱۸ ساله های ايران: اين جمعيت ۲۷ ميليون نفری چاپ پست الكترونيكي
يكشنبه, 08 بهمن 1385 02:03
سه شنبه 21 نوامبر 2006 - 30 آبان 1385 - کاوه اميدوار

جوانان زير هجده سال ايران حدود ۲۷ ميليون نفر برآورد می شود که بيشتر از نيمی از آنها به مدرسه می روند و بقيه يا به سن مدرسه رفتن نرسيده اند يا مدرسه را تمام کرده اند.

ادامه مطلب ...
 
نجواهایی که فردا فرياد شود .... چاپ پست الكترونيكي
چهارشنبه, 08 آذر 1385 14:31

امروز: نويسنده : شهاب الدین طباطبایی

امروز جوانان اين مرز و بوم، جوانان نوگرا و نوخواستة ايران اسلامي، دغدغه هاي فراواني دارند. درست است كه مشكل بيكاري، فقر اقتصادي، نبود امكانات مناسب آموزشي و تفريحي، تورم و گراني، ازدواج و هزاران درد بي درمان ديگر بخش عمده اي از دلواپسي ها و دل نگراني هاي آنان را تشكيل مي دهد، امّا اگر كمي دقيق تر بنگريم، كمي به دلهاي با صفا و صداقت آنان نزديك شويم و احساسات پاك و شريف جوانان را بفهميم، حتماً خواهيم ديد كه آنان دغدغه ها و دل مشغولي هاي ديگري هم دارند.

ادامه مطلب ...
 
تصويب قطعنامه عليه ايران در پارلمان اروپا چاپ پست الكترونيكي
دوشنبه, 29 آبان 1385 09:10

پنج شنبه 16 نوامبر 2006 - 25 آبان 1385

پارلمان اروپا طی نشست روز پنجشنبه (شانزدهم نوامبر) خود به بررسی وضعيت حقوق بشر در ايران پرداخت و با تصويب قطعنامه ای دولت ايران را به نقض حقوق بشر متهم کرده، از کميسيون اروپا خواست برای بهبود وضعيت حقوق بشر در ايران اقداماتی اتخاذ کند.
ادامه مطلب ...
 
زبان جديد جوانان ايرانی چيست؟ چاپ پست الكترونيكي
جمعه, 19 آبان 1385 09:55
کمتر کسی در جمع جوانان معنای صحبت های آنان را می فهمد. آنها زبانی ساخته اند که شرط دانستن اش جوان بودن است. خيلی از ما معنای "پژو حسرتی"، "مخ کسی را چت کردن"، "زاخار"، "زيدوفسکی" و... را نمی دانيم و البته حدس هم نمی زنيم.
ادامه مطلب ...
 
آيا از صحبت کردن به زبان مادری خود شرم داريد؟ چاپ پست الكترونيكي
جمعه, 19 آبان 1385 08:34
روز شنبه دوم اسفند (21 فوريه) مصادف بود با روز جهانی زبان مادری که از سوی سازمان علمی و فرهنگی ملل متحد (يونسکو) اعلام شده است. به همين مناسبت، صفحه رودررو را اين بار در اختيار دو جوان ايرانی گذاشتيم که زبان مادری شان همچون بسياری ديگر از ايرانيان، زبان فارسی نيست. رقيه در شهر کوچک بستان آباد در آذربايجان شرقی زندگی می کند و مهناز در سنندج، مرکز استان کردستان. اين دو برای ما از تجربيات خود به عنوان کسانی که زبان مادری شان فارسی نيست گفته اند.
ادامه مطلب ...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 بعدي > پايان >>

صفحه 3 از 4

اعلانات

1-آدرس سایت: http://www.javanim.org 

 

همچنين خود جوانان عزيز بايد در پرورش و اصلاح مفاهيمي كه به نظرشان ناقص يا نادرست است اقدام كنند؛ البته با رعايت ادب و احترام نسبت به نويسنده يا هر فرد يا گروه ديگري؛ تا انشاء الله مطالبي كه مطرح مي شود آموزنده و مفيد باشد

2-ارسال عكس: دوستان عزيز مي توانندعكس هاي مناسب اين سايت را ازطريق ايميل زيربراي ما ارسال نمايند.عكس ها توسط خودشما تهيه شده باشد:

lover.loyal@gmail.com

3-مقالات وخواندني هاي مناسب رااز طريق «ارسال نوشته هاي شما» براي ما ارسال نماييد.درج يك خواندني از منبعي ديگر در اين سايت به معناي تأييد صحت آن مطلب يا تأييد منبع آن نيست؛ بلكه هدف، صرفاً توجه به مواردي است كه ممكن است وجود داشته باشد و استمداد از افكار و ايده هاي جوانان در جهت رفع مشكلات احتمالي و استفاده از امكانات و موقعيت هاي مثبت اجتماعي

 

4- لطفاً مقالات و مطالب خواندنی خود را که مناسب این سایت می دانید از طریق گزینه ی ارسال مطالب فوق برای ما ارسال دارید تا در سایت منتشر گردد و مورد استفاده ی همه ی کاربران قرار گیرد. 

5-مطالب جوانیم و نظرات و دیدگاه های دوستان را از طریق صفحه ی فیس بوک جوانیم با آدرس زیر دنبال نمایید:

facebook.com/javanim 

oruspu numarasi canli sohbet numaralari sohbet hatlari telefonda sohbet telefonda sex sohbet numaralari arac muayene dava sorgulama trafik ceza sorgulama isimden numara sorgulama bilinmeyen numaralar